Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 98

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Срам ме е,че се включвам с такова голямо закъснение,но...Искам да те поздравя за чудесните макове и Жеравна и двата гоблена са страхотни.Часовникът е невероятен,струвал си е всичкия труд и нерви,повярвай миНе по малко съм възхитена от останалите,от които повечето имам щастието да са вече мои,всъщност само един не е мойНаистина съм щастлива и горда притежателка на една уникална и перфектна чанта с коте,на един чуден портрет със скъпа за мен приятелка,на коледното гобленче на Мечо Пух и компания и еленчето,невероятен Климт,и страхотния букет цветя в пръстенната ваза,които между другото никъде не съм срещнала и до днес-нито като схема,нито ушити.Още веднъж

  2. #2

    Подразбиране

    Понеже вече са при новите си притежатели, да покажа малко коледни . С голямо желание и удоволствие ги правих

  3. #3

    Подразбиране

    Браво много са хубави

  4. #4

    Подразбиране

    Ах ,тези макове - толкова ми харесват!И Жеравна ,и часовника,и коледните!Всичко е повече от прекрасно!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Коледните гобленчета са много свежи и носят много настроение.

  6. #6

    Подразбиране

    чудесни коледни подаръци си направила ,много ми допадна начина на оформянето на панделата върху бутилката и сигурно ще го взаимствам ,да са честити на новите притежатели
    весели празници

  7. #7

    Подразбиране

    Разкошен

  8. #8

    Подразбиране

    Няколко подаръка за 8-Март - кутия за бижута игленик
    козметична чантичка

  9. #9

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци си направила! Съвсем НЕблагородно завидях на притежателката на чантичката!

  10. #10

    Cool

    Чудесни неща са излезли от ръцете ти! Приеми поздравления и от мен!
    Искам да те помоля за схемата на Winx club от детският часовник, ако я пазиш още. kami19@abv.bg Кака е луда по тях

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #11

    Подразбиране

    Много оригинални хрумвания за подарък. Прекрасни неща.

  12. #12

    Подразбиране

    Радвам се, че са ви харесали подаръчетата ми . Правих ги с голямо желание за млади и много симпатични девойки.kamellia , пращам ти схемата, оригиналът е много лош, променях го в движение.

  13. #13

    Подразбиране

    Чудесни последни попълнения,и кутията,и игленика и най-вече козметичната чантичка са се получили страхотноОстана ли още някакво предизвикателство,което да не си опитала и да не си направилаИмааа...сетих се и ти пожелавам да опиташ,защото ще се справиш и с него-сигурна съм,имам в предвид напр. стириопорено яйце

  14. #14

    Подразбиране

    Младенка, чудесни бродерии си направила! Имах удоволствието да видя някои от последните "на живо", и се радвам, че те познавам!

  15. #15

    Подразбиране

    Всичко е толкова красиво!Климт, Жеравна,Маковете и още много красоти,поздравления!

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •