Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 98
  1. #61

    Подразбиране

    Радвам се, че ви хареса чантата, надявам се и на притежателката Ния, отвън има джоб и котето се подава от него, лапичките са отвън. Вътрешните ленти са с лепки- да не се отваря много чантата. Трябваше може би да сложа лентата отвън, отгоре, да се залепва над котето. Не можах да сложа цип отгоре, ставаше доста дебело по шевовете- аз и така едва го минах на шевната машина. За да стои твърдо под плата има два пласта подлепваща материя, отделно хастара. Но това ми е първи опит за чанта, шиенето ме поизмъчи.
    Знае ли някой откъде може да се намери едър лен или чувален плат/не зная как се казва/ , който може да се бродира? Или как се бродира върху готова чанта? Купих няколко вида лен, но сплетката не е като на панама.
    marji, пращам ти схемата

  2. #62

    Подразбиране

    Жеравна Маковете
    Редактирано от mladenka : 17.12.2013 в 13:08.

  3. #63

    Подразбиране

    Това е последното ми творение- ще учим с внучката часовника

  4. #64

    Подразбиране ж

    Младенка, нашето предимство е, че можем естетично да предложим на внуците образователен материал. При това с вложена в него душа и обич. Но, "Жеравна" и маковете са впечатляващи.
    КЕЛЕБЕК

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    Нещо Маковете не ми се показват, но Жеравна е много хубава...

  7. #67

    Подразбиране

    Срам ме е,че се включвам с такова голямо закъснение,но...Искам да те поздравя за чудесните макове и Жеравна и двата гоблена са страхотни.Часовникът е невероятен,струвал си е всичкия труд и нерви,повярвай миНе по малко съм възхитена от останалите,от които повечето имам щастието да са вече мои,всъщност само един не е мойНаистина съм щастлива и горда притежателка на една уникална и перфектна чанта с коте,на един чуден портрет със скъпа за мен приятелка,на коледното гобленче на Мечо Пух и компания и еленчето,невероятен Климт,и страхотния букет цветя в пръстенната ваза,които между другото никъде не съм срещнала и до днес-нито като схема,нито ушити.Още веднъж

  8. #68

    Подразбиране

    Понеже вече са при новите си притежатели, да покажа малко коледни . С голямо желание и удоволствие ги правих

  9. #69

    Подразбиране

    Прелестни са...................

  10. #70

    Подразбиране

    Браво много са хубави

  11. #71

    Подразбиране

    Ах ,тези макове - толкова ми харесват!И Жеравна ,и часовника,и коледните!Всичко е повече от прекрасно!!!

  12. #72

    Подразбиране

    Коледните гобленчета са много свежи и носят много настроение.

  13. #73

    Подразбиране

    чудесни коледни подаръци си направила ,много ми допадна начина на оформянето на панделата върху бутилката и сигурно ще го взаимствам ,да са честити на новите притежатели
    весели празници

  14. #74

    Подразбиране

    Няколко подаръка за 8-Март - кутия за бижута игленик
    козметична чантичка

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни подаръци си направила! Съвсем НЕблагородно завидях на притежателката на чантичката!

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •