Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 98
  1. #76

    Cool

    Чудесни неща са излезли от ръцете ти! Приеми поздравления и от мен!
    Искам да те помоля за схемата на Winx club от детският часовник, ако я пазиш още. kami19@abv.bg Кака е луда по тях

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #77

    Подразбиране

    Много оригинални хрумвания за подарък. Прекрасни неща.

  3. #78

    Подразбиране

    Радвам се, че са ви харесали подаръчетата ми . Правих ги с голямо желание за млади и много симпатични девойки.kamellia , пращам ти схемата, оригиналът е много лош, променях го в движение.

  4. #79

    Подразбиране

    Чудесни последни попълнения,и кутията,и игленика и най-вече козметичната чантичка са се получили страхотноОстана ли още някакво предизвикателство,което да не си опитала и да не си направилаИмааа...сетих се и ти пожелавам да опиташ,защото ще се справиш и с него-сигурна съм,имам в предвид напр. стириопорено яйце

  5. #80

    Подразбиране

    Младенка, чудесни бродерии си направила! Имах удоволствието да видя някои от последните "на живо", и се радвам, че те познавам!

  6. #81

    Подразбиране

    Всичко е толкова красиво!Климт, Жеравна,Маковете и още много красоти,поздравления!

  7. #82

    Подразбиране

    Благодаря!
    Но на геройството със сърчицата, яйчицата , малките чантички с обков и т.н още не съм способна

  8. #83

    Подразбиране

    Това са подаръчета за деня на мед.работник на моя приятелка и съпруга й - тя мед.сестра, а той- лекар ортопед-травматолог.

  9. #84

    Подразбиране

    Чудни подаръчета!А аз отдавна мечтая да си направя такъв игленик,даже и бурканче съм си отделила,но за мен все не остава време...

  10. #85

    Подразбиране

    Много яки подаръци Дени

  11. #86

    Подразбиране

    Много са сладки подаръците! Такива едни закачливи по детски .

  12. #87

    Подразбиране

    Последния завършен гоблен. Рамкиран от Росен Поптомов като награда на Нац.среща, за което сърдечни благодарности

  13. #88

    Подразбиране

    Разкошен

  14. #89

    Подразбиране

    Поздравления и от мен!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни са конете!Честито!

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •