Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 106
  1. #76

    Подразбиране

    qni, тортата е много хубава! Аз също ще я правя и се чудя сега ли да се захвана и с нея или утре сутринта.
    А бишкотената ми торта наистина беше много вкусна, жалко че вече я няма.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #77

    Подразбиране

    Бамби утре няма да имам време и за това днес я направих.Завих я с опаковачно фолио и я сложих в хладилника.Миналата година пак така я съхраних и се запази добре.
    Весели празници на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #78

    Подразбиране

    Момичета, пуснете линк към рецептата със солената торта (която Яни показа и изглежда много хубава) - не ми се търси...
    Ето моята питка от днес. Не е последно достижение в кулинарията, ама това ми хрумна, това направих и споделям като идея (приемам препоръки).


  4. #79

    Подразбиране

    Alys, много е красива питата.
    Опс, а колата мечтания коледен подарък ли е
    ..::Gobelin World::..

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Опс, а колата мечтания коледен подарък ли е
    Вероятно доста следколеден , но наистина е мечтан.

  6. #81

    Подразбиране

    КОЛЕДНА ТОРТА


    Готови шоколадови блатове
    Сок от компот
    Крема от "Покрива" на Наталина(500гр Крема сирене;220гр пудра захар;200гр масло)
    Сметана
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #82

    Подразбиране

    ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
    didka32,благодаря за рецептата!Салатата с боб беше много вкусна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #83

    Подразбиране

    Ето снежните човечета, които направих по ваша идея - БЛАГОДАРЯ ВИ!
    Можеше и много повече да се постарая, но си го оставям за догодина, живот и здраве!
    Май само питата ми се получи такава, каквато си исках...

    ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО! Пожелавам ви много светли дни, много здраве, мир и любов!

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #84

    Подразбиране

    alys,тортата най-просто казано е от картофено пюре и руска салата.За основа сложих картофеното пюре ,после пласт от руската и отгоре пак пюре.Ако имаш форма за торта използвай я, но и с ножа пак се оформя добре.

    Весела Коледа!

  10. #85

    Подразбиране

    Ето и моите кулинарни коледни постижения направени по рецепти на съфорумки. Разбира се малко ги промених и доразвих,ако мога така да се изразя. Елхичките станаха много вкусни. А в пълнените камбички,които бяха като гарнитура към основното ястие сложих завити във фолио късметчета-изненади,които допълнително "нажежиха" атмосферата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #86

    Подразбиране

    Ето и моите кулинарни коледни постижения направени по рецепти на съфорумки. Разбира се малко ги промених и доразвих,ако мога така да се изразя. Елхичките станаха много вкусни. А в пълнените камбички,които бяха като гарнитура към основното ястие сложих завити във фолио късметчета-изненади,които допълнително "нажежиха" атмосферата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #87

    Подразбиране

    Яни, благодаря за отговора! Скоро ще ядем солена торта.

  13. #88

    Подразбиране

    Момичета, трапезите ви са чудни и всичко изглежда перфектно и апетитно!
    alys, къде съм бляла, не знам... извинявай, че не съм видяла питането ти за тортата.
    Ето я и моята торта- ред картофи, ред моркови, ред яйца и ред краставици. Правя я по ТАЗИ РЕЦЕПТА
    Правех я миналата Коледа и Нова година и винаги е ставала чудесна. Снощи също обрах овациите и естествено е предвидена и за 31-ви.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #89

    Подразбиране

    Бамби, сърдечни благодарности за точната рецепта! Много красива изглежда твоята тортата - звездичките червено цвекло ли са?

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Бамби ,следващия път ще пробвам твоята торта.Изглежда чудесно!

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •