Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 106
  1. #91

    Подразбиране

    alys, звездичките са от печени червени чушки.
    qni, няма да съжаляваш.
    Не знам как бих могла да се отблагодаря на Джема за тази рецепта.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #92

    Подразбиране

    Ето и баницата с късметите...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #93

    Подразбиране

    Като прочетох рецептата на тортата, си спомних, че я прочетох, когато Джемма я пусна. Наистина заслужаваза всички рецепти, които споделя с нас!
    Яни, само така - показвай и други вкусотии! Баницата ти е станала супер! Тази година направих налагана баница и разрязах, за да мога да подредя късметите. Сложих във всяко парче, за да не стане като с питката - да търсим паричката два дни . Много съм доволна от едни кори. Не са нови на пазара, но сега купих да пробвам, защото пред мен жената купи 5 пакета и това ме заинтригува. Пише, че са ръчно точени и теглени. Дали е вярно не знам, но и тиквеникът, и баницата ми станаха като с домашни кори, т.е. много хубави.

  4. #94

    Подразбиране

    Момичета, страхотни кулинарки сте!На мен миналата година питката с пара ми стана като керемида, но тази година.... изненада :като тухла четворка.За сметка на това тиквеника ми беше толкова страхотен,че не разбрах кога свърши.За Нова година ще пробвам рецептата на Бамби.

  5. #95

    Подразбиране

    Питка

    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #96

    Подразбиране

    blue_bouble, много хубава питка! Калпачетата и елхичката също са много хубави! Елхичката как си я правила?

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Фалшив червен портокал:

    blue_bouble, ами това как се прави?

  8. #98

    Подразбиране

    Ето я и нашата коледна трапеза-от всичко по малко.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #99

    Подразбиране

    Да покажа и аз снимки на част от ястията, които похапнахме на Бъдни вечер. Понеже се бяхме събрали доста хора и приготовлението ми отне повече време се опитвах в бързината и да снимам за да се похваля
    Ние имахме две питки - едната за софрата с паричката и друга за раздаване, тъй като при баба ми все още има обичай да се раздава надвечер на 24-ти от гозбите на съседи. Питката за нас обаче пропуснах да я снимам опечена, така че ще ми покажа другата питка как изглежда готова.
    Правих и пълнени камби(замразени), а с част от плънката завих и сърми с лозов лист.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #100

    Подразбиране

    Вече трета поредна година правя сърми с кафе и стафиди, лично на мен ми станаха любими.
    На трапезата сложихме и традиционният тиквеник, а за първи път тази година и пълнена тиква.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #101

    Подразбиране

    Поздравления за питките! А пълнената тиква какво съдържаше?

  12. #102

    Подразбиране

    Руска салата като снежен човек и пикантни сиренца - само част от новогодишното меню
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #103

    Подразбиране

    Строхотни нещица си приготвила ,Венета!Поздравления!

  14. #104

    Подразбиране

    картофената ми торта и питка "Слънце" с късметите
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Това направих днес сутринта. Отдавна им бях хвъркила око, но все не остава време. Рецептата я бях преписала от някоя тема тук, но забравих кой я даде. Станаха много вкусни. Децата вече ги преполовиха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 22.jpg‎ (93.1 KB, 35 показвания)

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •