Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за абонамента

    Здравейте,
    обръщам се най вече към администраторите може би но ако може и друг да ми отговори ,ще бъда много благодарна.
    От три дни не получавам никакви уведомителни писма на посочената поща където съм направила абонамента за определени теми от форума ,нито известия за ЛС.Моля кажете ми къде е проблема ,не казвам категорично че причината не е в мен,но нямам идея вече какво трябва да направя.
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!!!!!
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #2

    Подразбиране

    Привет djina59,
    ами ние скоро нищо не сме пипали по форума май .
    Би ли проверила тук дали все още си абонирана за темите?
    http://www.goblenite.com/forum/subsc...ewsubscription

  3. #3

    Подразбиране

    УРАААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!

    Сега пускам компютъра и отварям пощата и ФОРУМА си е вече в къщи.Нямам на представа какво е било но по важното че вече имам писма с информация от любимия ми форум.

    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и затова ви ОБИЧАМ ,защото винаги сте насреща и винаги помагате.

    А този линк дето сте дали да проверя ,последните три дни само него съм гледала да не би да съм сгафила нещо аз.
    По важно че се оправи.

    МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ !!!!!!
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Здравейте,
    обръщам се най вече към администраторите може би но ако може и друг да ми отговори ,ще бъда много благодарна.
    От три дни не получавам никакви уведомителни писма на посочената поща където съм направила абонамента за определени теми от форума ,нито известия за ЛС.Моля кажете ми къде е проблема ,не казвам категорично че причината не е в мен,но нямам идея вече какво трябва да направя.
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!!!!!

    Здравейте,
    Казвам се abazova_s.Най сетне успях да вляза във форума като ми се смени паролата.Няколко пъти се опитвах да вляза във форума и все ми излизаше съобщение или грешно потребителско име , или грешна парола.Наложи ми се да попитам да ми я припомнят за да видя каква ми е грешката , а съобщението гласи че ако искам да си сменя паролата или пък не да вляза еди къдеси.Опитвам се да вляза там където ми се посочва и опитвам пак без резултат и от форума ми съобщават новата парола която няма да запомня никога.Постоянно трябва да отварям тефтера за да я пиша.Моля Ви върнете ми парлата.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Здравейте,
    обръщам се най вече към администраторите може би но ако може и друг да ми отговори ,ще бъда много благодарна.
    От три дни не получавам никакви уведомителни писма на посочената поща където съм направила абонамента за определени теми от форума ,нито известия за ЛС.Моля кажете ми къде е проблема ,не казвам категорично че причината не е в мен,но нямам идея вече какво трябва да направя.
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!!!!!

    Здравейте,
    Казвам се abazova_s.Най сетне успях да вляза във форума като ми се смени паролата.Няколко пъти се опитвах да вляза във форума и все ми излизаше съобщение или грешно потребителско име , или грешна парола.Наложи ми се да попитам да ми я припомнят за да видя каква ми е грешката , а съобщението гласи че ако искам да си сменя паролата или пък не да вляза еди къдеси.Опитвам се да вляза там където ми се посочва и опитвам пак без резултат и от форума ми съобщават новата парола която няма да запомня никога.Постоянно трябва да отварям тефтера за да я пиша.Моля Ви върнете ми парлата. Каква грешка възникна пък сега че немога да си изпратя молбата.

  6. #6

    Подразбиране

    abazova_s,
    от тук, можете да си настроите каквато искате парола:
    http://www.goblenite.com/forum/profi...o=editpassword

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Привет djina59,
    ами ние скоро нищо не сме пипали по форума май .
    Би ли проверила тук дали все още си абонирана за темите?
    http://www.goblenite.com/forum/subsc...ewsubscription
    Съжелявам че отново ви беспокоя но все още не получавам известия в пощата си на абонираните теми.
    Когато пуснах темата и ми отговорихте ги получавах един ден и след това проблема продължи.
    Моля за помощ
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •