Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 82

Тема: Marji

  1. #1

    Подразбиране marji

    Да покажа и аз над какво се трудя!

  2. #2

    Подразбиране

    След дълга подготовка и умуване кой точно вариант да избера най-после по празниците започнах Целувката на Г. Климт. Както винаги - от главата за краката Първо уших фона, а след това минах към съществената част.Ето първия етап и това, което трябва да се получи накрая:

  3. #3

    Подразбиране

    Поредното етапче на Целувката:

    Истинско удоволствие е да се шие този гоблен, а и бързо напредва, но ще трябва да го изоставя за известно време докато ушия подаръците за две абитуриентки.

  4. #4

    Подразбиране

    Поредното етапче на Целувката. И графиката за едната абитуриентка е готова::

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Преди няколко дни започнах Пълнолуние на Риолис. Ето първия етап от гоблена заедно с домашния ми прототип.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Пълнолунието е почти готово - остана ми да довърша облака, но ми свърши сивия конец.

  10. #10

    Подразбиране

    Етап от Бяла тишина по картина на Стефан Карагьозов - гобленът, с който участвам с един конкурс във Фейсбук:

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Гобленът отстъпва по цветове на Жеравна, но е доста по-труден, защото има повече единични бодчета. С 39 цвята е и е разработка на Таня Петрова. Жената го направила за някакъв конкурс и бил забранен за разпространение с търговска цел, но наскоро разбрах, че фирма Ади го пуснала в продажба. По указания се шие 1:1, но тъй като с Жеравна са в един стил и по картини на един и същи художник, реших че трябва и по размери да се доближават и го шия на кръстче.
    Ния, за всичко има време, мила! С този вече изоставам заради подготовката на коледните подаръци, но през няколкото почивни дни по празниците се надявам да наваксам. След това ме чака още един за същия конкурс /надявам се да успея навреме да го ушия/. И след това ще се отдам изцяло на твоя конкурс, за който също има достатъчно дълго време.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    За много години,пожелавам ти през новата година още много красоти да сътвориш

  14. #14

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Мн красиво става! Поздравления, Маржи! Скоро ще си има другарче Жеравна!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •