Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Моля за помощ всички от Пловдив

    Здравейте на всички от Пловдив.
    Имам нужда от Вашата помощ. В събота или неделя ще пътувам през вашия град в посока от Хасково към Пазарджик. Бих желала да си направя подарък - панама, конци или каквото си харесам. За съжаление, ще разполагам с много ограничено време, затова Ви моля да ме насочите към магазин някъде около кръговото на Панаирния град или по булеварда към изхода за Пазарджик/не знам сега как се казва/. Разгледах адресите на магазините в сайта, но имената на улиците нищо не ми говорят. Единствения, който знам, е зад Централните хали.
    Благодаря ви предварително!
    Желая на всички лек ден.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  2. #2

    Подразбиране

    Най-добре да отидеш в магазин "мистър гоблен' НА ПОНЕДЕЛНИК-ПАЗАРА СЕ НАМИРА,КАТО ИЗЛЕЗЕШ ОТ ТУНЕЛА.Там поне има много голям избор,продавачките са учтиви и ще ти помогнат в избора.Определено много ще ти харес ,а и цените са по приемливи от кварталните магазинчета за гоблени.

  3. #3

    Подразбиране

    Ей, ако си в Пазарджик обади се да пием кафенце!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Ако идваш в събота ще ти покажа от къде да си купиш всичко,за съжаление в неделя тези магазини не работят.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    В "Мистър гоблен" наистина има всичко, аз съм доволна от артикулите и отношението на продавачите. За цени не мога да кажа нищо, защото са еднакви като тези в Пещера.
    Щом времето ти е ограничено направо отиди там

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    момичета, благодаря от сърце на всички ви за информацията. Много ми помогнахте. Черпя и
    Желая ви весело прекарване на празника и приятен уикенд
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •