Такааааааааааа, айде и аз като пробвала няколко пъти да се включа.преди да нанесете каквото и да било основата, която искате да облепите се боядисва с бяла боя-обикновена-за стени.Като изсъхне боята, отгоре се намазва като първи вариант лепило Ц20 в разреден вариант или не-зависи от фирмата, че напоследък попаднах на едно много течно и като престои така около 2-3 минутки се слага хизрязаната фигурка отгоре.Втория вариант е без Ц200, а направо фигурката и с разредено ц200 в/у орнамента с четка и както писаха момичетата по-горе :от средата навън.Като изцсъхне всичко се рисува, лепят се разни безобразни и т.н.-аз масово ползвам оцветители за латекс направо без разреждане и става чудесно.Ползвам и едни темперни бои, които имат метален отблясъ(к-май са на Фабер кастел--- в малки кофички-жестоко е с тях.Става и с бронз, ама там трябва да се внимава, че се пресича-не са една основа с боите!
Не знам защо не мога да качвам снимки от 2 седмици, но ще насвия детето да оправи програмата и ще ви покажа какво чудо безподобно съм пробвала да правя-кратунки, шишета, дъските стават много хубави!
Отгоре се слага различен лак-медиум или акрилен, яхтен-матов или гранцов-по желание.Има едни спрейове около 6-7 лв-също са перфектни. А на едни малки глупости се пробвах и слак за коса и стана, ама бяха глинени фигурки за великден.