Страница 13 от 24 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 358
  1. #181

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #182

    Подразбиране

    kato e tragnalo, vav varna da znaete takav magazin?

  3. #183

    Подразбиране

    bravo bonita namerila si strahoten sait i mersi 4e go spodeli s nas.ima dosta interesni manikuri.a otnosno onezi s staniolite, sam gi probvala predi 1-2 godini. polu4ava se dosta dobre. za sajalenie nqmam snimki. no kato si go napravq pak 6te vi izpratq
    do skoro

  4. #184

    Подразбиране

    Момичета,моля,пишете на кирилица!

    Мнго красиви нокти сте нарисували! Ще пробвам някоя от вашите идеи!

  5. #185

    Подразбиране

    опа сжалявам от сега нататък ще пиша на кирилица. изобщо не ми е направило впечатление че абсолютно всички пишат на кирилица и за тожа

  6. #186

    Подразбиране

    Ето още нещо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  7. #187

    Подразбиране

    Ето и по- голямата част от моят "арсенал"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  8. #188

    Подразбиране

    етои моите нокти, пак съм с такива цветенца само 4е си отрязах ноктите за6тото като доиде есента или пролетта по4ват много да ми се 4упят и люспят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #189

    Smile

    almageja, иамам чувството, че си показала снимка от специализиран магазин за лакове

  10. #190

    Подразбиране

    А това е маникюра ми в момента Малко се е поизтрил, но е на 1 седмица ,а с това бебче (споменах , че имам бебе на 4 месеца) е невъзможно да стои непокътнат.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  11. #191

    Подразбиране

    браво almageja много сладък маникюр моляте кажи на коя фирма е този зеления лак в средата че страшно ми хареса, аз обойабам такижа ярки и блестящи лакоже мерси преджарително

  12. #192

    Smile

    ето тук има мн интересни предложения

    http://desito.multiply.com/photos/album/2

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #193

    Подразбиране

    За IVITO: зеленият лак по средата е на фирма Nail star но незнам кой номер е защото се е изтрил. шишенцето е от тези високите , които са с писец и тънка четка.
    Само опитът създава истинският майстор!

  14. #194

    Подразбиране

    Понеже сега в Пловдив ще има фестивал на красотата в панаира се надявам там да има много интересни неща...между другото наскоро открих декорации, които са като лепенки, в смисъл все едно декорацията е нарисувата върху прозрачна лепенка и идеята много ми хареса, мисля да си взема скоро Просто не мисля, че имам нервите и уменията да си ги направя сама, а тези са наистина много красиви

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    все пак мерси almageja аз го видях на снимката и сега ще мога да го позная в магазина
    sweety аз имам доста такива лепенки, ама парво 4е като си ги нарисувам сами4ка по им се радвам и второ не е много хубаво да са прозра4ни, защото като ги залепиш и не се виждат много (стават по бледи) поне с моите е така . дано тези твоите да са по хубави
    ина4е ето как изглеждат моите никти сега
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 13 от 24 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •