Страница 14 от 24 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 358
  1. #196

    Подразбиране Ето и моя маникюр!

    Ето това си харесах от предложените модели! Мисля че се получи много сполучливо!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #197

    Подразбиране

    Ето това са ноктите на майка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  3. #198

    Подразбиране

    А това са моите сега Малко ги размазах с топ лака, но... бива и така.Следващият път ще се постарая повече.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  4. #199

    Подразбиране

    ето как изглеждат моите нокти в момента. видях го от ето този саит за което много благодаря на камеллиа http://desito.multiply.com/photos/album/2
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #200

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  6. #201

    Подразбиране

    Скоро не съм влизала тук.Страхотни идеи имате .
    Поздравявам ви всички!!!

  7. #202

    Подразбиране

    Ехааааа момичета вие много сте се специализирали, браво на вас. Ето и моите пурви стъпки снимката е кофти но с това разполагам за сега. Интересно, обаче как си рисувате дясната ръка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivito Виж мнение
    ето как изглеждат моите нокти в момента. видях го от ето този саит за което много благодаря на камеллиа http://desito.multiply.com/photos/album/2
    ivito, би ли ми казала как става тоя номер със тези преливащи се цветове Какъв лак използваш много ми харесва

  9. #204

    Подразбиране

    bonita сажалявам че до сега не отговарях ама бях малко болничка и някаде от седмица не бях влизала. когато видях тази тема я прочетох цялата и разбрах че досла от посетителките му са си купили някакви шаблони и тампони и тем подобни, ама тампона беше 4 или 7 лв и мен ми досвидя и помислих с какво да го заменя. та взех една габа за миене на чинии и отрязах с ножа грубата част(да остане самата габичката) , после от нея отрязах едно квадратче сас страна около 1см и го заварзах за една клечка за заби. сега за рисужането: на един лист мацвам от лака и после тампома варху лака, а след това на ноката.тампона не трябва да е много напоен иначе не става като напраскано. и така избирам си лакоже в този случаи 3 цвята и парво слагам средния цвят, а после и в двата края , цапам си койичките ама после с клечка за уши се чистя , като исахне де
    аз се поовлякох маи с писането, ама дано поне добре да сам обяснила ето как изглейда моя тампон. и да покажеш като се нарисуваш . УСПЕХ
    аааааааа за всеки цвят имам отделни тампони
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #205

    Подразбиране

    Ивито благодаря ти за подробните обяснения и за това че си си направила труда да ми отговориш непременно ще пробвам. Винаги съм се вузхищавала на изобретателността на българите в случея и на теб .Изобщо нямаше да се сетя за това как се прави.Благодаря ти още веднъж че сподели уменията и опита си с нас.

  11. #206

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  12. #207

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Само опитът създава истинският майстор!

  13. #208

    Подразбиране

    здравейте almageja тоя 2 маниюр как си го направила (напраскания)?
    иначе моите нокти изглеждат така. обожавам ярките цветове, така че отдале4е да ми се вийдат ноктите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #209

    Подразбиране

    Ivito,този маникюр е направен по същият начин както ти обясняваше, но отгоре има топ лак. Това са 4 лака.И основата ми е най светлото.
    Само опитът създава истинският майстор!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    almageja аз като се правя така не слагам топ лак за да не се размацва, то аз и никога не го използвам върху лака само за отдолу . иначе се радвам че сте използвали евтинката ми технология. като измисля не6то друго веднага 6те споделя

Страница 14 от 24 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •