Страница 23 от 24 ПърваПърва ... 1321222324 ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 358
  1. #331

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Аничка Виж мнение
    Здравейте Искам и аз да се похваля. Днес го изрисувах. Ех, не умея много. Но засега съм доволна от себе си.
    И има защо! Много е ефектен!

  2. #332

  3. #333

    Подразбиране

    Ето последните ми нокти.Прави ми ги професионалист,но мисля да опитам и сама.


  4. #334

    Подразбиране

    Много красив маникюр. Ако е възможно опиши стъпка по стъпка декорацията на маникюра.

  5. #335

    Подразбиране

    Половината нокът в светло зелено,др.половина в тъмно.По средата ивица бяло и върху нея ивица сребърно.После прелива с някакъв инструмент,но подозирам,че ще стане и с клечка за зъби.Лаковете се нанасят един след друг,без да се чака да съхне,за да може да прелеят цветовете.

  6. #336

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Аз съм новачка но следя с интерес темата. Поръчах си от шаблончетата и си правя различни маникюри, за това благодаря на всички вас, защото ако не ви бях прочела нямаше да знам за шаблончетата.
    Сега съм се вманиачила и да рисувам и да си слагам от щампите от темата челпя чудесни идеи.
    Още веднъж ви благодаря!

  7. #337

    Подразбиране

    и аз днес си купих много са хубави и нежни пробвах с черен лак от тези за рисуването и става

  8. #338

    Подразбиране

    не е нужно да купувате тези бойчки от 9 лв. като тези от 2 лв. ще свършат работа :Rainbow:

  9. #339

    Подразбиране

    nolita Кои са тези боички от 9 лв. и тези от 2 лв.?

  10. #340

    Подразбиране

    Нали казват, че за шаблоните трябва да са специални лаковете (тези от 9лв.), а тези от 2лв. са за рисуване тънката четка.

  11. #341

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nolita60 Виж мнение
    и аз днес си купих много са хубави
    Ти какво си купи nolita кой комплект, на каква цена, от онлайн магазин ли
    ? Аз съм от Добрич и ако си поръчам комплекта незнам колко лв. ще е доставката

  12. #342

    Подразбиране

    Здравейте! Купих си комплекта с диск, шпатула и печат. Днес ги изпробвах, но уви, нищо не се получи. След като изтържа излишния лак, картинката не остава на гумения печат. Помощ! Помогнете ми. Дайте ми съвет. При вас получават ли се?

  13. #343

    Подразбиране

    Аничка от пловдив ги купих от GRAND 36лв печат,шоблон,лак и стъргалка. Ако в твоя комплекта има лак той много бързо съхне и трябва да действаш по бързо иначе не става.Аз използвам лак от тази марка Golden Roze и се получава този който го купих с комлекта не го ползвам не мога да бързам толкова изсъхва много бързо.

  14. #344

    Unhappy

    В моя комплект няма лак. Лак или боички за рисуване се използват при шаблоните? Моите боички са на ENAMEL ART 1000 - тънка четка и игла и LEMAX colour само с тънка четка. На печата не се залепва картинката. Но твоите щом са толкова скъпи.......... ясно, а моите са на цена 9 лв. Много съм разочарована

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Боички се използват ако изобщо тези които ползвам аз са боички но така ги водят и мойте са с тънка четка и става.

Страница 23 от 24 ПърваПърва ... 1321222324 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •