Страница 6 от 24 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 358
  1. #76

    Подразбиране

    qni, толкова е красиво...
    Мога само да си мечтая за такъв маникюр. Ноктите ми постоянно се раздвояват, разтрояват и т.н. , а и един прост лак да реша да си сложа вечно ще го залепя някъде преди да е изсъхнал. :twisted: Дори и през ноща да се лакирам винаги точно тогава ще се събуди някое лапе да ми иска нещо или просто да си реве.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #77

    Подразбиране

    Бамби,аз в момента съм с ноктопластика.Върху изкуствения нокът се слага гел,който се изпича .Моите нокти си растат и когато реша ще махна изкуствените нокти и за да не ми се чупят постоянно ,маникюристката ще слага и върху моя нокът от този гел,ще се изпича и така няма чупене.

  3. #78

    Подразбиране

    Скарлет, а може ли да те попитам за първи път ли си правиш ноктопластика?
    Питам не за друго, а защото преди да се родят децата съм си правила няколко пъти и след всеки път съм се заричала, че следващ няма да има. Винаги първите две седмици е добре, обаче после...като започнат един през друг да се отлепват и падат направо става някакъв кошмар. :twisted: Трябваше да отделям време да ходя по няколко пъти в седмицата да ми оправят ноктопластиката, защото в противен случай в ръцете от лепенки щях да заприличам на мумия.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #79

    Подразбиране

    Да,за първи път си правя ноктопластика и съм много доволна.Направих я на 28 Декември.Един път вече ходих на поддръжка (на 15 дена се ходи).Сега се пада към 25 Януари да е втората поддръжка,но за цялото това време не съм имала никакви проблеми.С две деца има постоянно миене и чистене-не са мръднали.Много е важно какви са ноктите.Моите са на Стар найлс,а те се смятат за доста добри.

  5. #80

    Подразбиране

    Браво!
    Пожелавам ти и в деня, когато решиш окончателно да я махнеш да си с все същото добро впечатление от нея!
    Аз изобщо не помня какви са били ноктите, но ходех при добра маникюристка и не вярвам да е ползвала нещо некачествено.
    Ех, че нахлуха едни спомени....маникюрчета, сауни, солариуми, масажи.
    А пък сега-дай ми една метла и може и да литна... Направо тези деца ме изцеждат до последно, едно шиене ми остана и то нощно.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #81

    Подразбиране

    Ето и новата украса на ноктите.Както се забелязва,ноктопластиката вече я няма и сега си отглеждам моите си нокти.Много съм доволна от ноктопластиката,но е много скъпа поддръжката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #82

    Подразбиране

    Скарлет, направо се чудя за какво ти е ноктопластика при този красив маникюр - имам предвид формата и начина, по който го поддържаш - личи си майсторлъкът!

  8. #83

    Подразбиране

    Скарлет страхотни са !!

  9. #84

    Подразбиране

    Скарлет,разкажи как ги направи ,наистина са ефектни и най-важното е, че модела е подходящи за къси нокти.

  10. #85

    Подразбиране

    Скарлет определено ти завиждам за майсторлъка Маникюра е много хубав и съм напърно съгласна с Алис, нямаш нужда от ноктопластита и скъпа поддръжка, ти самата се справяш отлично Надявам се с твоя ентусиазъм да заразиш и мен .......... :?

  11. #86

    Подразбиране

    Чак сега отговарям,че нямах интернет.
    Наистина моите си нокти са хубави,в смисъл самата плочка на нокътя е хубава.В момента нямам грам маникюр и пак добре изглежда.Заради ноктопластиката ноктите са ми изрязани до дъно.
    Сега за украсяването:
    Този тигров ефект се получава от комплекта,който си купих.Шарката е на щампата,аз само я копирам с лак върху нокътя и после със сребристо или златисто доукрасявам.

  12. #87

    Подразбиране

    Мили,ноктите ги поддържам само с йод.Тъй като много обичам да се лакирам и това става често,след всяко сваляне на стария лак,мажа ноктите с йод.
    А,как се запалих по рисуването на нокти-ами ходих една седмица с рисуван маникюр и после като махнах лака имах чувството,че нямам пръсти на ръцете.Веднага пак се нарисувах и така.......

  13. #88

    Подразбиране

    Най-важното забравих да спомена.
    Ноктите ги декорирах,защото вчера,по случай празника(2 февруари),група приятелки бяхме на женско парти в едно заведение и имаше "Травестит-шоу". Много се смях ,много се кокорих ,абе,беше голямо шоу.
    Едната от "госпожиците" имитираше певици от поп-фолка,а другата "госпожица" танцуваше,ама много здрави кючеци,после останаха в заведението и бяха едни танци,едни хора......

  14. #89

    Подразбиране Отговор

    Скъпа Скарлет,освен на всичките ти други умения,се възхищавам и на красивия ти маникюр.Аз страшно обичам рисувания маникюр и си правя непрекъснато.Дано успея да покажа нещо. Много ме развесели с това "травестит шоу". .Била съм свидетел на такова "мероприятие" и мога да кажа че си е купон велик .
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето и от мен два варианта ...в стила на маникюра на Скарлет.Извинявам се за лошото качество на снимките
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 6 от 24 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •