Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 358
  1. #16

    Подразбиране

    На мен лаковете също са ми мания.От 6 месеца започнах да използвам главно на фирма IMPALA , гамата им е доста богата и ми издържат 5-6 дни.Цената им е около 2 лв.От маникюристката си знам, че преди да сложиш лак нокътната плочка трябва да е абсолютно суха.Дори след баня не е хубаво да се лакираш.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  2. #17

    Подразбиране

    О, винаги има нов цвят, който да ми хареса.

  3. #18

    Подразбиране

    Лак се поставя на добре почистена плочка, да няма нищо мазно по нея, иначе не се задържа.

  4. #19

    Подразбиране

    И на мен лаковете са ми слабост. Поддържам маникюр от повече от 17 години. Снимките ми харесаха много!

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    lubopitko,ти си просто невероятна
    Хиляди благодарности,затова,че сподели с нас това моного ценно откритие.Има много красиви неща.Очарована съм!

  7. #22

    Подразбиране

    lubopitko, благодаря! наистина има много интересни неща!

  8. #23

    Подразбиране

    Радвам се, че съм ви била полезна!

  9. #24

    Подразбиране

    Любопитко, страшна си!

    Това е една от моите слабости.

  10. #25

    Подразбиране

    С две ръце ви препоръчвам този сайт! www.nailart-bg.com/
    Вече се обзаведох с един комплект...

  11. #26

    Подразбиране

    Тази фирма съм я виждала на Панаира в Пловдив още преди горе-долу 3 години на изложението на фризьорите. Още тогава ми направиха впечатление тяхните продукти, но според мен са доста скъпи. Помислете само, да си купиш поставка за модел - 4.80, стъргалка и тампон - 7.20, шаблон - 6.00 (ами ако искаш повече от един?), специален лак - 4.20.

  12. #27

    Подразбиране

    Аз вече си поръчах от тези продукти.До 4-5 дена и аз ще дам резултат,затова дали си заслужава.На мен всичко от сайта ми хареса,но за съжаление си поръчах само 2 специални лака и два шаблона+щампата и стъргалката.

  13. #28

    Подразбиране

    Ето каква идея за лакиране имаше в едно списание веднъж (без шаблони и подложки за тях)

    Нанасяш върху нокътя три контрастни слоя лак, примерно черен, розов и червен. След като всичко изсъхне добре, с фина пиличка изпиляваш частично покритието така, че да станат видни и трите пласта лак. Това ще бъде трудно за обяснение...Изпиляването се прави по дължината на нокътя и не е равномерно, може да наподобява нещо като "хлабава" осморка. В центъра остава да се вижда черният лак, встрани- по милиметър розов, а в двата края- червен. Отгоре покриваш с безцветен.

    Не съм пробвала идеята просто защото за мен
    е изключено да изчакам един лак да изсъхне. Затова и за жалост- без илюстрация.

  14. #29

    Подразбиране

    Nelka, идеята е хубава, но за тези които имат много време за губене. Но обяснението ти е доста добро, макар и без снимки. :wink:

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Мерси, Любка!

    Дано съм успяла да обясня, защото някои неща без картинка трудно стават.

    Аз просто не мога да се лакирам: не виждам как да изчакам лaка да съхне!! Някога, преди години, се събирахме приятелки у дома и се случваше да се занимаваме с ноктите си: тогава ползвахме водни ваденки. Ставаше хем гости, хем козметичен салон. Но сега непрестанно вър6а нещо и не седя в покой, какъв ти маникюр у мен...
    Но харесвам у другите жени.

Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •