Страница 24 от 24 ПърваПърва ... 14222324
Показване на 346 до 358 от 358
  1. #346

    Smile

    .Да ви се похваля - реших си проблема. Вината не е нито в диска , боичките или пък в печата, а в мен. Върху диска е имало тънък слой лепенка, която почти не се забелязва. След като я отстраних, изпробвах всички шаблони. Получи се.

  2. #347

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Аничка Виж мнение
    .Да ви се похваля - реших си проблема. Вината не е нито в диска , боичките или пък в печата, а в мен. Върху диска е имало тънък слой лепенка, която почти не се забелязва. След като я отстраних, изпробвах всички шаблони. Получи се.
    Аничка и аз днес имах същия проблем, но се усетих на време Това е другата ми страст... А ето я и галерията ми http://bg.fotoalbum.eu/katehina/a116080/00000012

    Надявам се да ви харесат

  3. #348

    Подразбиране

    Prisila, страхотни нокти. Много ми хареса галерията ти. Почерпих някой идейки за следващата седмица.
    Незнаех, че тия лакове от два лева вършат същата работа като тия от 9лв., утре ще пробвам и ако стават

  4. #349

    Подразбиране

    Маникюрът с който съм в момента.Формата е променена и не съм сигурна,че ми харесва.Свикнала съм с обли нокти


  5. #350

    Подразбиране

    sissak на мен това ми е любимата форма,може да не си свикнала наистина. Много е красиво

  6. #351

    Подразбиране

    Да ви представя и аз един сайт за маникюр. Дано ви хареса! http://mistikasalon.blogspot.com/

  7. #352

    Smile

    дясната, че лявата не е ,мн за показване(счупих 2 )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #353

    Подразбиране декоративен маникюр

    Здравейте момичета много хубав маникюр си правите

  9. #354

    Подразбиране

    не знам дали сте ходили на курс но се справяте добре

  10. #355

    Подразбиране

    Браво на всички Вас.Откога търся хора,с които да говоря на тема"маникюр и декорация".Много се зарадвах на всички снимки,които видях.Аз съм маникюристка и ще се радвам да обменяме идеи.От няколко дни не съм спряла да разглеждам.

  11. #356

    Подразбиране Здравей

    Каде си карала курса? Доволна ли си? Аз смятам да го карам при едно момиче към център фараон ама да видим и не е много скъп 550 лв . ти какво ще кажеш

  12. #357

    Подразбиране

    Сиси прати и ти някой моделчета. Аз все се каня да изтегля моите от телефона и да пусна малко но тия дни ще го направя.

  13. #358

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте отново!Ще отговоря на въпросите Ви.Курсът ми струваше 900лв. преди 4 г. , но включваше медицинска козметика,грим маникюр и педикюр и продължи 6 месеца,но само събота и неделя.Всяка седмица пътувах до София.Ноктопластиката я изкарах миналата година в Пазарджик,откъдето съм.Аколкото до снимките-и при мен проблемът е същият,все не ми остава време да ги сваля от телефона и да ги прехвъля на компютъра,а моделите ми вече са доста и се увеличават,но обещавам да се стегна и да го направя.

Страница 24 от 24 ПърваПърва ... 14222324

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •