Страница 3 от 24 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 358
  1. #31

    Подразбиране

    Нелка, и аз съм адски много заета. Лакирвам се на 10 дена веднъж (не ходя на маникюрист). Ползвам повече предимно тъмни лакове, но си ги избирам да са бързосъхнещи и трайни.

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lyubka
    Помислете само, да си купиш поставка за модел - 4.80, стъргалка и тампон - 7.20, шаблон - 6.00 (ами ако искаш повече от един?), специален лак - 4.20.
    Аз си купих стъргалка, тампон, шаблон и лак. Вярно е скъпичко, но после кефа е невероятен! Все пак мисля, че всяка жена има нужда да се поглези и да се почувства красива.
    Аз лично много обичам да си рисувам ноктите, но никога не става еднакво, особено на дясната ръка :? и това е много добро решение за мен. Цак, цак и на двете ръце картинките са еднакви! Пък и след месец- два може още един шаблон да си купя...

  3. #33

    Подразбиране

    И винаги с един и същ цвят ли ще са ти декорациите?

    Вярно, че е голям кеф. И при мен не стават абсолютно еднакви на два съседни пръста, камо ли на двете ръце, но какво от това.

    Не съм против тях, само казвам, че не е ефтино. Може и аз в един момент да се навия да си ги купя, но засега не мисля....

  4. #34

    Подразбиране

    Пробвах и с друг лак, който не е "специален"... Ами става картинката, но когато я сложих на нокътя не се закрепи добре. Не знам защо... Може би наистина има нещо "специално" в лака им...
    Има нещо обаче, което ме смущава... Когато минавам с топ лак, рисунките се размазват. Моят топ лак ли е крив, защото ако не го разнеса със скоростта на светлината и капката остане за по- дълго време на едно място- размазва ми основата и всичко останало.
    Вие имате ли такъв проблем или направо да мятам лака през прозореца?

  5. #35

    Подразбиране

    Все още нищо не мога да кажа,защото поръчката ми не е дошла.

  6. #36

    Подразбиране

    Любопитко,когато разговарях с момичето,което работи в магазина(по телефона),ми обясни,че само със специалния лак ставали картинките.А,за покритието отгоре с топ лак,в сайта четох,че трябвало много бързо да се сложи този лак и да не се повтаря.

  7. #37

    Подразбиране

    Аз нямам проблем с моя топ лак. Да не би да ти е "остарял", т.е. да се е сгъстил? Или ти започваш да пипаш капката след като е полузасъхнала?

  8. #38

    Подразбиране

    Получих си поръчката.И като всеки уважаващ себе си българин,се опитах да побългаря това-онова,но не става.С обикновен лак не става.
    Направих едно цвете със специалния лак,стана много добре.След малко ще покажа и крайния резултат.

  9. #39

    Подразбиране

    Не мога да направя качествена снимка нито с фотоапарата,нито с телефона си.
    Отзиви:
    Със специалния лак стават много хубави рисунките.
    Купих си Топ Лак на Перфект и нямам никакви проблеми.Повтарям върху рисунката и тя не се размазва.Сега отивам отново да пробвам дали случайно с някой от моите лакове няма да станат отпечатъците.

  10. #40

    Подразбиране

    Скарлет, сканирай си ръката (ако имаш скенер). Извинявай, но съм много любопитна.

  11. #41

    Подразбиране

    За съжаление нямам скенер.
    Но пък постигнах успех.С млечен черен обикновен лак си направих фигурките.
    Сега всеки пръст ми е с различна картинка,че ще ги показвам на една приятелка.

  12. #42

    Подразбиране

    Топ лакът ми не е остарял, взех си го лятото, много е рядък даже... Явно ще трябва да си взема нов. :?

  13. #43

    Подразбиране

    Eто един линк
    http://www.konadnail.com/
    Като влезете отидете на instruction movie,там има видео,което показва точно как се използва комплекта.

  14. #44

    Подразбиране

    Ей пак китайци Страшни са тоя народ

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Тоя път са корейци :wink:

Страница 3 от 24 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •