Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 39
  1. #16

    Подразбиране 2009

    Като дойде ред да ви покажа с какво се занимавах до сега видях че не съм показала иконата в рамка. ето я


    Заех се с довършване на започнати и недовършени от много години- успешни и неуспешни за мен. Към днешна дата няма недовършени неща.


    Свети Николай е разработката която опитах да направя сама с ПМ по гоблен на някоя от фирмите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Браво, поздравявам те с успешното приключване на поставената задача, успешните гоблени ги видях и много ми харесаха, но въпросът ми е - кои са неуспешните, може ли да ни ги покажеш, защото явно не са сред тези

  3. #18

    Подразбиране

    И на мен ми харесаха твоите работи! Казанската дева е и в моите планове, а св Николай е станал чудесен!

  4. #19

    Подразбиране !!!

    Поздравления и от мен за красивите гоблени и браво че си довършила всичко започнато май и аз трябва да си поставя такава задача

  5. #20

    Подразбиране

    За мен неуспешни са фрегатата с това тъмно в облаците и Св. Николай като цяло и най вече в лицето и ръката. Правя сравнение с всички други лица които съм шила и определено няма да повторя с такъв опит сама да си правя схема като тази. Благодаря на всички които харесват труда ми.

  6. #21

    Подразбиране

    Поздравления за красивите и интересни гоблени. Шила съм фрегатата, купих си я готова комплектовка и стана доста добра. Не мога да видя на снимката какви цветове са ти тъмните облаци? Ако не ти харесват защо не смениш цветовете.?

  7. #22

    Подразбиране св.Мина

    Много време не съм се отчитала. Това го ших и подарих.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Нинче,много харесвам колекцията ти и винаги я разглеждам с удоволствие!
    Новите попълнения също са страхотни,но тази графика ми прикова погледа.

  9. #24

    Подразбиране

    Чудесни работи си сътворила ninada !
    А подаръка е страхотен!

  10. #25

    Post

    Страхотна колекцияЛичи си,че иконите са твоята страст,за което шапка ти свалям,а и всичко останало е перфектно

  11. #26

    Подразбиране феята е готова

    Айде пак на отчет: Поредния е готов.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Post

    Страхотен еНо много те моля,да споделишкак ги правиш тия красоти толкова бързо и колко ръце имаш?Да ти е честита тая красота

  13. #28

    Smile

    Здравей и то мен.

    Сега ти разгледах темичката за първи път и много ми харесаха гоблените, които си ушила.
    А Феята е просто прекрасна.

    Поздрави.

  14. #29

    Подразбиране нов отчет

    07.06.2009-04.10.2010- Тайната вечеря и следващото
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Тайната ти вечеря е УАУУУУ!!!!Разкажи за нея, моля- на кого е комплектовка, конци-едно-друго...

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •