http://www.snimka.bg/album.php?album...album_id=87129 Мили момичета от цялата страна и чужбина, уважаеми представители и собственици на фирми за гоблени и материали за бродерия, това е част от радостта, която успяхме да запалим в детските домове от с.Ново село и гр. Белоградчик.Всичко, което бродирахме почти 3 месеца с удоволствие се продаде като "топъл хляб", защото беше изпратено и дарено от сърце!Хората, които си купиха от нашия базар готовите неща знаят, че всички Вие сте помагали и че за в бъдеще отново ще се докоснат до тези красоти. На всички съм казвала колко много помогнахте. Ако не бяхте Вие - аз не бих могла сама да направя всичко това.Сигурно това, което Ви пиша сега не е толкова стилистично издържано, то и в никакъв случай не може да покаже истинските ми чувства към Вас. Държа да знаете едно- тази Коледна вечер да се сетите, че някъде едни сами деца имат спомен за цял живот!Уверявам Ви, че няма по-голяма радост от това! Благодаря Ви от тяхно име! П.П. Следва Великденския базар и отново ще Ви "мъча" за помощ, защото знам, че сте до мен! Весели празници и бъдете здрави, Вие и Вашите семейства!