Показване на 1 до 2 от 2
  1. #1

    Подразбиране Пооомооощ!!!

    Здравейте! Предлагам ви да разгледате един сайт, който предлага неизчерпаеми възможности за избор. Тук са картините на всичките световно известни художници, претворени в гоблени. Дадени са и конците - с номер и количество. Само че е необходима кредитна карта, за да заявиш..може би схемата. Не съм пазарувала онлайн гоблен. А и не знам английски.Харесах си картина от Климт и една стара църква от Ван Гог. И цветята на Сезан и много още неща. Ако някой е на ти с английския, моля помогнете ми с конкретните параметри на покупката. Защото, това , което ви пиша все пак го предполагам, а не знам дали е точно така. Колкото до конците - дадени са за всеки модел. Вероятно се получава ключ за схемата, която да се принтира. Моля помогнете ми с повече информация Ето и сайта:http://www.xs-collectibles.com/Searc...CategoryID=306

  2. #2

    Подразбиране

    Реклама:
    kozirog_f,
    да, в този сайт се продават схеми за гоблени. Плащанията се извършват с кредитна карта Visa или Mastercard а цените са в американски долари като цената за доставка се начислява допълнително върху сумата за поръчка (в зависимост от това до коя държава трябва да се изпрати). Пише, че за поръчки над $35, доставката е безплатна (дано важи и за България). Всъщност сайта продава разпечатки със схемите на гоблените, които са показани + разпечатка на номерата на конците и символите и колко конец ще е нужен за ушиването на гоблена. Всичко това заедно с инструкциите за шиене се пакетира в наелонов пакет и се изпраща по пощата. Не се продават файловете за сваляне, които да се разпечатат а всичко е на хартия.

    Може и да съм изпуснал нещо, но в общи линии това е.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •