Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 34
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за черна панама

    Може ли ако има хора от Казанлък или Сливен да ми кажат има ли в тези градове някъде да се продава черна пнама?

  2. #2

    Подразбиране

    Преди няколко дни си купих черна панама от Пловдив от магазина на Мистър гоблен.

  3. #3

    Подразбиране

    Мерси за отговора и аз от там си взех

  4. #4

    Подразбиране

    Какво си решила да шиеш на нея, ако не е тайна?
    Аз съм наумила жар птица, но след като завърша това, което съм започнала. Ако твоята идея е по-оригинална сподели я.

  5. #5

    Подразбиране

    Да ви запитам, много по-трудно ли се шие на черна панама, защото се хващам, че ако вечер трябва да шия нещо черно,май вече не го виждам много добре. А съм си харесала един кон на черна панама,ама не знам дали да го започвам.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз не съм виждала до сега гоблен шит на черна панама.Някой, който има готов или в момента шие може ли да покаже на такива като мен?
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #7

    Подразбиране

    Погледнете двете рози на солария. И двете са на черна панама.
    kakamar4e, и аз си мислех че ще ми е много трудно да шия на черна панама, но в интерес на истината розите ги ших предимно вечер и то на нощна лампа. Малко трудничко си беше в началото докато свикна, но се свиква. Двете рози ми отнеха по около 2 седмици всяка
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  8. #8

    Подразбиране

    murr

    Където трябва да се шие с черно шили го или остави на панама?

  9. #9

    Подразбиране

    Ших черното само в самата роза. Фона не съм го пипнала. Та нали заради фона ги ших на цветна панама
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  10. #10

    Подразбиране

    Не се шие трудно черната панама ,като всичко друго е въпрос на навик и съвет ако не го знаете на краката или под панамата бял плат .Аз лично ползвам 1 бархетна пелена останала от сина ми.

  11. #11

    Подразбиране

    Красето аз искам да ушия едни божества на златно руно. Мисля да започна с костенурката или хипопотама. Ще си ги направя всичките и после пак на златно руно ще ушия едни йероглифи за семейство, здраве, богатство и още едно имаше

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета и аз мисля да почна с божествата на златно руно. Днес ще ходя за панамата и конци

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kristina Виж мнение
    Не се шие трудно черната панама ,като всичко друго е въпрос на навик и съвет ако не го знаете на краката или под панамата бял плат .Аз лично ползвам 1 бархетна пелена останала от сина ми.
    това пък защо

  14. #14

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от чучулигата Виж мнение
    това пък защо
    Moje bi za da se vijdat po dobre dup4izite kato se 6ie

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Отскоро съм любител на гоблените на черна панама. Те наистина стават супер. А Златно руно определено са се специализирали. Наскоро завърших Момичето със ската и съм страшно доволна и горда от резултата. Никак не е трудно, а е и много приятно. А понеже няма фон, панамата е по - рядка от обикновената в комплектовките на нашите фирми, става бързо и е много голяма краста.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •