Показване на 1 до 15 от 17

Hybrid View

  1. #1

    Exclamation Конци МЕНТЕ-ДМС

    ВНИМАНИЕ!!!
    На Хрисо Ботев №93 продават ДМС Менте
    Купих си конци ДМС ,които много се различават от номера на тези ,които имах например №945/лицев цвят/ много различен от този които имах останал купен не отдавна от официалните дистрибутори на ДМЦ.
    конеца е по-тънък и цвета е много различен.
    stasy

  2. #2

    Подразбиране оооооооо

    Ужас аз предимно от тях пазарувам офиса ми е съвсем близо и ми е много удобно...... много внимателно трябва да гледам . Магазина е много добре зареден а и продавачките са много любезни......

  3. #3

    Подразбиране

    благодаря за предупреждението

  4. #4

    Подразбиране

    По повод на това колко е зареден магазина на Х.Ботев 93 сигурно не знаете за магазина на Стефан Стамболов 8 толкова зареден магазин не съм виждала и в чужбина! А продавачките са толкова любезни, че всеки път си излизам с подаръци като: брошури,списания с модели,рекламни конци по 4 метра чилета ДМЦ! Е може би има значение и сумата защото там не можеш да влезеш и да не си купиш нищо,всичко ти харесва и от всичко имаш нужда!!!
    stasy

  5. #5

    Подразбиране

    ZDRAVEYTE..
    i na men mi napravi vpe4etleniye kato ne mistignaha kontsite re6ih da im namerya nomerata v kataloga na dmc i ..ujaz mnogoto svetove nyamat savpadeniye s svetovete na dmc (komplektovkite sa na 4astnitsi ne sa originalni)..no otkakto otkrih foruma ne si kupuvam ...
    Nyakade byah 4ela 4e dmc kontsite daje ako sloji6 v belinata ne izbelyavat
    dali e verno?
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, погледнета бар кода на конците. Какво пише там? Да не би да са заредили от българските конци на завод "България"-Казанлък. Нали и те правят ДМС, ама уж само за износ.

  7. #7

    Подразбиране

    na etiket4eta pi6e kakto na originala DMC ..made in france no v katologa na dmc nyama takav svyat
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  8. #8

    Подразбиране

    Чудя се тези къде са произведени ?Не ми се вярва да са оригинал,въпреки че номера и цвета отговарят на дмц каталога?!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #9

    Подразбиране

    http://petracho.ofd-plovdiv.org/merki.html#bar_codes
    Я погледни тук. Твоя бар код ми изглежда съвсем редовен и на моите чилета е такъв. Отстрани на етикета пише ли къде е произведен?
    Ама нищо не пречи всичко да се фалшифицира в нас или у съседите нали знаеш?

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    http://petracho.ofd-plovdiv.org/merki.html#bar_codes
    Я погледни тук. Твоя бар код ми изглежда съвсем редовен и на моите чилета е такъв. Отстрани на етикета пише ли къде е произведен?
    Ама нищо не пречи всичко да се фалшифицира в нас или у съседите нали знаеш?
    Пише Made in France,но и още For sale only outside the European Union.А баркода започва с 775,което значи ...Перу?!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  11. #11

    Подразбиране

    Току-що моят син ми го разчете - за продажба само извън Европейския съюз.
    Явно при нас ДМЦ конците са менте
    И дано сега като сме вече в ЕС да се оправят тези каши.
    ..::Gobelin World::..

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Чудя се тези къде са произведени ?Не ми се вярва да са оригинал,въпреки че номера и цвета отговарят на дмц каталога?!
    И моите етикетчета на ДМС са същите, с посочения бар код.Конците съм си купила от официалния дистрибутор на ДМС - ул. "Ст.Стамболов" 8.
    Дано сега, вече като член на ЕС и в България да пуснат най-после оригинални продукти и на мен ми писна вече, не знам кое е менте и кое не е.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте моми4ета !
    Аз съм една от новорегистрираните но следя този сайт с голям интерест още от създаването му.
    Вси4ки конците, които се продават извън страните от Европейския съюз носят този етикет.
    Купувала съм конци с този етикет извън България, а за разли4ията в цветовете знам, 4е преди известно време ДМЦ смениха цветовата гама.

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета, вчера купих ДМС - чиле, на което ми направи впечатление, че хартията на етикета е доста по-различна, да не кажа доста по-простичка, като амбалажна. На етикета пише Made in France, но , след като го "разфасовах" в къщи имам огромни съмнения за произхода му - конеца е по-тънък, без лъскавина и на пипане е като колосан. Започнах да си шия с него, тъй като нямах друг избор, обаче нишката започна да се разбридва и да става на топчета. Ужас Днес съм решила да отида в магазина и да се "поинтересувам" за родословието на тези конци, на които на всичкото отгоре и цената е увеличена от 0,75 на 0,85 лв.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •