Показване на 1 до 15 от 87

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Имах пълно доверие на Милена стил , но нещата им тръгнаха в класически български вариант. Купих Мадона Феручи с прословутите конци Ариадна,т.е. заслужено евтини и отгоре на всичко докупувах около 4 цвята- просто не стигат сантиметри конци !!!! Икономисването от това качество е смехотворно ! За предишни техни комплектовки /не с Ариадна / и купувани по-рано не мога да кажа нищо лошо , но.....

  2. #2

    Подразбиране

    И аз ще кажа като Манка. Вече не купувам от Милена стил, защото се опарих.Преди 3 години си поръчах по пощата два гоблена с конци Котва - Сиси и Вестфалска воденица. Дакато ших Сиси свърших един конец. Взех си каталога на конците Анхор и потърсих цвета, за да си купя номера, който не ми стига. И каква изненада - няма такъв цвят. Сравних още няколко цвята -все в по-светлата гама-нито един не отговаряше на цветовете от каталога. Не знам какво ми бяха набутали. Като цяло гоблена стана хуваб, но вече предпочитам да си комплектовам сама-поне съм сигурна в качеството на конците.
    Иначе имам 5-6 дребосъка на Милена стил, но действително с конци Котва и станаха чудесни.
    Ама покупка на гоблен от фирмата - никога вече.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •