Показване на 1 до 15 от 87

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от merilinm Виж мнение
    засега шия готовите комплектовки на "Милена стил" с конци "ариадна" - това защото съм начинаеща. не са кой знае какво. но ... от три гоблена на два конците не стигат - това първо. второ - всички конци "шият" различно - някои са плътни, други са ... нямам думи. да не говорим, че ако работиш по упътванията до никъде няма да я докараш. пробвах един гоблен с двоен конец / както беше по упътване/ - ужас . на нищо не приличаше и се наложи да го разшивам. това пък е по - лошо от шиенето. единственото, което им е качествено, са схемите.
    взех и един гоблен, който търсех с DMC /още не съм го почнала/. той пък се оказа на фирма .... никъде не пише на коя. с отвратителна схема. затова го дублирах с този на "милена", макар че са огледални профили, но пък се оказа, че на "милена е графика, а другия - цветен. шах , и мат. сега ще почна графиката, а ако намеря схема на цветния / но не ръчно рисувана/ ще започна и него. гоблена е "исус с венеца". моля ако някой разполага с хубава схема за цветния ..... и е така добър, да пише и ако пожелае да ми я предостави. мисля, че беше с 9 / девет/ цвята. профила няма значение.
    е, ако никой няма такова нещо , ще я прерисувам - толкова търпение ще имам
    Аз съм шила ето този Христос с трънения венец ,но не знам схемата на коя фирма е,защото не съм го купувала ,а ми беше даден.Имам схемата-може да се каже четлива-но според мен това е единствения ми несполучлив гоблен и това е заради подбора на цветовете.Но ако наистина искаш мога да ти пратя схемата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •