Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 87 от 87
  1. #76

    Подразбиране

    И аз да се включа.Мъжът ми ми подари гоблен на въпросната фирма.От доста време не бях шила и му мрънках постоянно защото не мога да излизам.Беше ми допаднал"Коне в реката", но той нещо се объркал и ми купил "В галоп", както и да е ,даде ми го с голямо желание, защото страшно много го харесал.И аз не го намирам зле,на картинката, та започнах да го шия, за 2 дни вече ми се плачеше от абсурдното съчетание на цветовете и грубостта на схемата.Такова нещо ,такива ярки неадекватни комбинации и аз не бих съчетала...Незнам на коя фирма е оригинала, срещнах го някъде тук, и още повече ми се дорева...Но няма как ще шия, той си го харесва ,прави проверка всеки ден докъде съм стигнала и много му се радва.
    Аз също повече няма да шия на "Милена стил".

  2. #77

    Подразбиране -

    ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.АЗ СЪЩО ИМАМ НЯКОЛКО ГОБЛЕНА НА МИЛЕНА СТИЛ И МИСЛЯ ,ЧЕ ЦВЕТОВЕТЕ СА ДОБРИ.ШИТИ СА С ДМС
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #78

    Подразбиране

    Всичките мои гоблени са от Милена стил. Аз съм доволна от фирмата.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli_vass Виж мнение
    И аз да се включа.Мъжът ми ми подари гоблен на въпросната фирма.От доста време не бях шила и му мрънках постоянно защото не мога да излизам.Беше ми допаднал"Коне в реката", но той нещо се объркал и ми купил "В галоп", както и да е ,даде ми го с голямо желание, защото страшно много го харесал.И аз не го намирам зле,на картинката, та започнах да го шия, за 2 дни вече ми се плачеше от абсурдното съчетание на цветовете и грубостта на схемата.Такова нещо ,такива ярки неадекватни комбинации и аз не бих съчетала...Незнам на коя фирма е оригинала, срещнах го някъде тук, и още повече ми се дорева...Но няма как ще шия, той си го харесва ,прави проверка всеки ден докъде съм стигнала и много му се радва.
    Аз също повече няма да шия на "Милена стил".
    Аз ших "В галоп" миналата година.С ДМЦ конци 1:1.Хареса ми.За съжаление нямам снимка,а е подарен много,много надалече.

  5. #80

    Подразбиране

    Моя също е с ДМС но доста от конците са с етикет Ариадна, а има и такива които нямат етикети ,които също ме съмняват, също така е 1:4,може и на това да се дължи
    Редактирано от eli_vass : 31.01.2010 в 14:30.

  6. #81

    Подразбиране

    Е, аз немога да се похваля ,че имам голям опит в гобленарството ,но в момента привършвам В галоп ,на въпросната Милена стил и много си го харесвам.Гобленът е 1:4 и с конци ариадна и е точно такъв какъвто е и на картинката
    picasaweb.google.bg/steysi.t/VXSOCH?feat=directlink и трита са на въпросната фирма и ми остават по много конци

  7. #82

    Подразбиране

    привет на всички и от мен прочетох доста мнения за милена стил и реших да не коментирам фирмата и да споделя за фирма "ран-4" магазина е на пиротска 3 и повярвайте няма по хубави гоблени от тяхните

  8. #83

    Подразбиране

    Можеш ли да покажеш какво си ушила и колко на брой гоблена имаш закупени от тях че толкова ги хвалиш!

  9. #84

    Подразбиране

    Аз съм купувала 3 гоблена от фирма "Ран",на Пиротска. Последния беше с нечетлива схема и объркани знаци на конците.
    Честно казано, взимат схеми на известни фирми и ги комплектоват. Това вече го мога и сама, така че не бих купила повече нещо от там.

  10. #85
    nuraxil
    Guest

    Подразбиране

    Моля Ви кажете някой купувал ли е гоблени
    от фирма ПОВИК.Интересува ме какви са им схемите и конците
    и изобщо сполучливи ли са

  11. #86

    Подразбиране

    Аз ще кажа,че Милена стил с Ариадна е добър избор за хора с малки възможности,като пари.Но не всички са им толкова лоши аз до сега само такива съм шила и не са ''умопомрачителни'',стават.Е,да сигурно ДМЦ са 100 пъти по добри но и цените са им доста високи.

  12. #87

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sonq ivanova Виж мнение
    ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.АЗ СЪЩО ИМАМ НЯКОЛКО ГОБЛЕНА НА МИЛЕНА СТИЛ И МИСЛЯ ,ЧЕ ЦВЕТОВЕТЕ СА ДОБРИ.ШИТИ СА С ДМС
    Много са красиви все едно си ги рисувала,а не си ги шила поздравления.

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •