Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 87
  1. #31

    Подразбиране

    Аз,също съм шила гоглени на "Милена стил" и съм доволна,http://www.goblenite.org/images/smilies/r_s_clap.gif
    но като другите и аз си тегля схемите от тук въпреки, че и от тях има с лошо качество,но пък са много и все се избира нещо хубаво.http://www.goblenite.org/images/smilies/166smd.gif

  2. #32

    Подразбиране

    търся част от схемата ВОДЕНИЦАТА НА БУШЕ на милена стил

  3. #33

    Подразбиране

    Аз мисля, че цвтовете на Милена стил са някак .... бонбонести - шила съм 2-3 гоблена с тяхна комплектовка и извода ми е, че цветовете са наистина бледички и нямат много контраст - да не говорим колко са груби служиелките в главния им магазин в Пловдив - отврат - могат да те накарат да се откажеш да шиеш - честно казано сама щях да си се обслужа по - добре
    С две думи - нямам думи
    poopsie555@abv.bg

  4. #34

    Подразбиране

    Исками се да ушия "Ковачницата" на милена стил с ДМС, НО ВЕЧЕ СЕ КОЛЕБАЯ, ДАЛИ НЯКОЙ Я Е ВИЖДАЛ, ДАЛИ Е СПОЛУЧЛИВА

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hrisi1967 Виж мнение
    Исками се да ушия "Ковачницата" на милена стил с ДМС, НО ВЕЧЕ СЕ КОЛЕБАЯ, ДАЛИ НЯКОЙ Я Е ВИЖДАЛ, ДАЛИ Е СПОЛУЧЛИВА
    Ето я на Милена стил.Аз лично не съм много доволна от цветовете, но все пак са Ариадна не знам с ДМЦ може и да е по сполучлив
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    В момента шия "горска хижа" на Милена стил с ДМС - става много красив.

  7. #37

    Подразбиране

    Момичета, тъй като аз общо взето твърде късничко се зарибих с шиенето на гоблени , в началото, незнаейки за нашия прекрасен сайт, си направих подарък Джулия-та на Милена стил. То той ми беше и първият така да го нарека "голям и сложен" гоблен. Комплектован е с конци на Ариадна. Де да знаех тогава............. Започнах с много мерак и почти уших гората - е, някак си преживях отровно-зелените цветове. Започнах самата Джулия - косатааа-абе, може и да мине някак си пред слепите, обаче стигнах до устата и за мой ужас след ушиването направих асоциация с д-р Лектър след вечеря
    Ама какви са тези цветове, какъв е този ужас - така и го зарязах почти 2/3 ушит. От любезни колежки от форума вече имам конците на ДМС и смятам, че ще започна отново. Между другото писах на Милена стил и те най-любезно ми отговориха да взема да им изпратя още около 40 лв / а комплекта струваше май толкова/ и те ще ми пратят ДМС конците!!!
    Е, не бих се доверила................

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета,четя и се плаша.От тази фирма имам ушито само Благословението, което излезе сравнително добре,/е, може би, защото не е поставено до оригинала/ и от списанието им уших Тиха нощ - с Балкан разлика от оригинала на Дименшън. Но съм накупувала доста тяхни и искам да се обърна към вас с молба - ако някой от вас е шил показаните по долу гоблени, моля да сподели дали си заслужават да се шият или да си направя паметник на глупоста с тях
    Редактирано от vanina5860 : 13.03.2009 в 16:43.

  9. #39

    Подразбиране Момичета,четя и се плаша.От тази фирма имам ушито само Благословението, което излезе

    Шия този гоблен в момента Единия ми кон е готов.Разочаровах се от жълтакавото което се получи - а уш коня е беличък.Повече няма да експериментирам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Vanina Моя позната сега завърши един от показаните геблени този с водопада ,много сполучлив е станал.Тя го ши с ариядна и е много доволна аз лично видях гоблена и ми хареса.А за изработката е 1:1 и е доста труден.

  11. #41

    Post Милена стил

    Здравейте момичета чета и калко повече коментари чета толко повече се плаша аз отскоро съм в форума и не знаех че има такъв форум и си поръчах от Милена стил - Хитлерова зима едное че пристигна с 20 дни закъснение но нещо не ми харесва някакви ярки цветове а като го гледах ушит в магазина на Ади преди години ме грабна веднага. А сега едвам го шия едно ярко синьо . Наистина е бонбонено, но схемите от нета са с страхотни комплектовки на конците .Повече няма да си купя на Милена стил.Благодаря ви момичета че можем да си разменяме схеми по нета

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneki3 Виж мнение
    Шия този гоблен в момента Единия ми кон е готов.Разочаровах се от жълтакавото което се получи - а уш коня е беличък.Повече няма да експериментирам.
    Аз завърших тези коне съвсем скоро ето крайният резултат.Като цяло съм доволна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    .. искам да се обърна към вас с молба - ако някой от вас е шил показаните по долу гоблени, моля да сподели дали си заслужават да се шият или да си направя паметник на глупоста с тях
    Ето как се получи моята Трявна на Милена стил:

    http://goblenite.org/attachment.php?...6&d=1162760496
    Спред мен е много добра, но не си спомням дали комплектовката беше с конци Ариадна.

  14. #44

    Подразбиране

    Много ви благодаря за отзивчивосттаЯвно пейзажите им са сполучливи, остават само под въпрос "Дивото зове" и "Свети Георти".Моля, ако някой е шил тяхна комплектовка, нека да сподели.
    /За дивото зове ми подметнаха, че вълкът приличал повече на момиче, а момичето на вълк/

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Нинче,"Зовът на дивото" и "Св.Георги" съм ги шила аз,можеш да ги видиш в готовите творби.Шила съм ги с конци ариадна.Според мен разработките на Милена стил с ДМЦ не са сполучливи,но с ариадна са добри.А "Дивото зове" беше първия гоблен,който уших и според мен стана много хубав.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •