Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 87
  1. #46

    Подразбиране

    Стойче, благодаря тиВеднага ще разгледам.Май се поуспокоих
    П.П. Видях - харесаха ми.Благодаря още веднъж на всички, отзовали се на молбата ми

  2. #47

    Подразбиране

    Включвам се в темата, за да споделя и моите впечатления. На Милена стил съм ушила 3 гоблена - Коне в реката с конци Пъпетц, Испанско лято с конци Ариадна и Венецианска маска от януарското списание Галерия-бродерия. Лично за себе си съм доволна от резултата, на маската смених само един цвят, за да придам повече изразност. Като цяло обаче, мисля че, доста от гоблените им имат един такъв статичен вид. Вчера разгледах новият им каталог и ми направи впечатление, че пускат модели, които вече са разработени от други фирми, с доста сериозна намеса по тях, която доста отнема от красотата им. Сравнявах модела на балерината в интернет и ми направи впечатление колко груб е техният продукт.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teotedi21 Виж мнение
    Включвам се в темата, за да споделя и моите впечатления. На Милена стил съм ушила 3 гоблена - Коне в реката с конци Пъпетц, Испанско лято с конци Ариадна и Венецианска маска от януарското списание Галерия-бродерия. Лично за себе си съм доволна от резултата, на маската смених само един цвят, за да придам повече изразност. Като цяло обаче, мисля че, доста от гоблените им имат един такъв статичен вид. Вчера разгледах новият им каталог и ми направи впечатление, че пускат модели, които вече са разработени от други фирми, с доста сериозна намеса по тях, която доста отнема от красотата им. Сравнявах модела на балерината в интернет и ми направи впечатление колко груб е техният продукт.



    ....Споделям мнението ти...

  4. #49

    Подразбиране Аз завърших тези коне съвсем скоро ето крайният резултат.Като цяло съм доволна

    Конците ми са Ариадна.Дали затова е жълтеникав на места.Прилича на мустангСамо индианец му липсваТвоя е станал много хубав обаче.Ще шия и ще се надявам

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneki3 Виж мнение
    Конците ми са Ариадна.Дали затова е жълтеникав на места.Прилича на мустангСамо индианец му липсваТвоя е станал много хубав обаче.Ще шия и ще се надявам
    И моите коне са с Ариадна.Дано ти хареса крайният резултат.Защо не покажеш снимка да го видим как изглежда?

  6. #51

    Подразбиране И моите коне са с Ариадна.Дано ти хареса крайният резултат.Защо не покажеш снимка да

    За съжаление нямам с какво да снимамОтговора ти ме успокои обаче и много ти благодаряНадявам се скоро да мога да покажа и аз нещичко

  7. #52

    Подразбиране

    Mалко картинки по темата; сайтът не е мой, не ме бийте:
    http://filipias.multiply.com/photos/album/41/41
    Любимото ми сравнение е това:
    http://filipias.multiply.com/photos/...2F41%2F41%2310
    Първата балерина е на Dimensions, втората- на Милена стил.
    Моля всички разочаровани да ме извинят!
    Редактирано от hris12 : 28.03.2009 в 12:30.

  8. #53

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от фурияІ65 Виж мнение
    Предпоследният ми гоблен беше на Милена стил с конци Анхор.От това,което виждам има голяма разлика в цветовете.Аз съм доволна,но съжалявам ,че не купих тяхна комплектовка на Параклиса.Като слепец се блъснах с комплектовка на ЕТ Иванка Иванова,за което много съжалявам.
    Тази Иванка Иванова от Габрово ли е?

  10. #55

    Подразбиране

    az sam y6ila 9 goblena na Milena Style i sam mnogo dovolna vinagi mi ostavat 1/3 ot koncite

  11. #56

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Току що се регистрирах в този сайт. Пишете,за разомарованието си от гоблените на Милена Стил. Аз съм супер разочарована от гоблен на ЕТ Иванка иванова. Много търсих Полегналата Магдаланена. Поръчах го в един магазин. Оказа се,че е производство на ЕТ Иванка Иванова. Много съм разочарована. Схемата е отвратителна, има редове от нея, които не се виждат знаците. Ако някой има адреса на фирмата и телефони, моля пишете ми. Исках този гоблен и го чаках с голямо нетърпение. За съжаление много съм разочарована.

  12. #57

    Подразбиране

    Научих,че Иванка Иванова е от Габрово

  13. #58

    Подразбиране

    Лично аз съм доволна от "Милена-стил".

  14. #59

    Подразбиране


    Девочки, пожалуйста, помогите узнать чей это дизайн?
    Вот ещё красота.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Aз съм виждала Зовът на дивото и Трявна и смело мога да кажа,че са чудесни.колкото до гамата на Ариадна тук прочетох че за едни е бледа без контраст,а за други ярка и бонбонена.Нека всеки си направи извода

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •