Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 87
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smile Виж мнение
    Научих,че Иванка Иванова е от Габрово
    Скоро ползвах телефона, който имам от колежка от форума. Обади се и надявам се коректно да ти пратят нова схема. УСПЕХ!

    ET Иванка Иванова - Габрово
    0898561631


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #62

    Подразбиране

    Аз имам няколко ушити гоблена на Милена стил.Харесвам си ги, горе долу са сполучливи,но бях разочарована от това че моделите са плагиатствани от други фирми."Молещия се Христос" например ми харесва повече разработката на Солария,както и на "Момичето с книга".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #63

    Подразбиране

    Firmite za gobleni izpolzvat evtini materiali. ako iskate hubav goblen, kupete kontsite na dmc ili ancor , kanvata na dmc, (stavat kato risuvana kartina ) shemite gi namerete ot neta i 6iyte. edin golqm goblen go potbirate nai mnogo za 15 avro. Sa6tiqt gotov goblen e po skip i s ostanalite kontsi moje da pravite o6te 1-2 goblena. Rezultatit e varhoven
    Редактирано от judel : 20.08.2009 в 13:14.

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от judel Виж мнение
    Firmite za gobleni izpolzvat evtini materiali. ako iskate hubav goblen, kupete kontsite na dmc ili ancor , kanvata na dmc, (stavat kato risuvana kartina ) shemite gi namerete ot neta i 6iyte.
    И в добавка... доверете се на дизайнера

  5. #65

    Question Запитване :)

    Момичета,
    прочетох цялата тема за Милена стил и леко се поуплаших да ви кажа.

    Наскоро си купих два гоблена на Милена стил. Първият е мъничък, за да видя как е комплектовката на тази фирма и какво представляват конците ариадна. Допадна ми като цветово съчетание и сравнително добро ми се стори и качеството на конците ( за тези цена , разбира се ). Затова вчера си купих един техен голям гоблен - "В Коледната нощ". Страшно много ми хареса картинката и си го купих. Моля Ви, ако някой го е шил този гоблен или го е виждал ушит , да напише някакви отзиви, за да знам заслужава ли си да му посветя толкова време, труд и желание ???

    Сега ще се опитам да прикача и снимката му, за да е съвсем нагледно

    Благодаря Ви предварително, желая Ви лек и спорен ден
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #66

    Подразбиране

    Много важно че плагиятстват,че аз съм виждала една картинка в разработка на няколко фирми,както български,така и чужди и какво от това,всеки има правото да си избере коя разработка да шие.Аз харесвам Милена стил,защото схемите им не са много сложни,а и конците Ариадна,които използват са чудесни и от към цена и от към качествоТова са моите гоблени по разработка на Милена стил и много си ги харесвам,а вие си преценете
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от toteva : 21.11.2009 в 17:02.

  7. #67

    Подразбиране

    Аз също харесвам и шия гоблените на Милена стил, но с DMC конци .Много са сполучливи!!!
    e-mail:zwetalina@mail.bg

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Ето как се получи моята Трявна на Милена стил:

    http://goblenite.org/attachment.php?...6&d=1162760496
    Спред мен е много добра, но не си спомням дали комплектовката беше с конци Ариадна.
    на мен ми подариха Трявна, комплектовка с конци Ариадна но има и един ДМЦ, иначе не са лоши цветовете, само дето много не ми харесва /или ми се струва че няма да ми хареса/ ако се прави 1:4 гобленов бод, чудех се ако го направя с кръстчета дали няма да стане по-добре
    и дали ще ми стигнат конците /на опаковката пише че може/ или 1:2 само дето не знам как става
    веднага щом почна да го шия ще ви кажа дали са качествени конците макар че едно съмненийце си имам вече

  9. #69

    Подразбиране

    Конците ще ти стигнат за кръстче, ако панамата е до 14 каунт, дори ще ти останат.
    Относно конците Ариадна: аз лично ги харесвам и навсякъде, където е възможно, шия с тях.

  10. #70

    Подразбиране

    Ариадна не са лоши конци.В повечето от гоблените си смесвам Ариадна и ДМЦ.На готовия гоблен не се различава за кой знак съм използвала Ариадна или ДМЦ.А относно схемите на въпросната "производителка"на комплекти за гоблени предпочитам вече да не коментирам.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #71

    Подразбиране

    kaliupandra,

    Не съм го виждала ушит, но и на мен много ми харесва и съм убедена, че ще се получи голяма красота! Ший смело! Аз препоръчвам бод кръствета или 1:1.

  12. #72

    Подразбиране

    От както съм влязла във форума не съм шила нищо на Милена Стил. Харесвам си ушитото досега на тази фирма, но съм планирала много гоблени на други фирми. Не знам дали бих пробвала да шия пак на Милена Стил Не отричам ,че комплектовките са с много четливи схеми, но просто вкуса ми се промени.
    За конците Ариадна, все още имам от тях, понякога ги използвам и смятам да използвам и в бъдеще, защото съм доволна. Случайно разбрах, че има и нови цветове добавени към гамата им. Може да не е новост, но за мен е.
    Редактирано от Marieta_ : 04.01.2010 в 11:26.

  13. #73

    Подразбиране

    новите цветове на ариадна излязоха месец ноември,а и вече има смяна на номерацията на конците.. има много интересни цветове, по-искрящи са като нюанси. но още не съм ги пробвала... предпочитам конците на анхор и дмц.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  14. #74

    Подразбиране

    От години шия с Ариадна и смятам,че са едни добри конци,естествено,като се има предвид цената им.Ушила съм много гоблени/разбира се с по-малко цветове/ и резултата според мен е добър.Нямам сериозни забележки за качеството.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Да се наредя и аз сред недоволните, наскоро една съфоръмка ми подари "Дамата с хермелина" на Милена стил с конци ариадна. След започването на гоблена, установих, че ръката не става както трябва. След запитване във форума ми изпратиха оригинална схема, на която:
    1. Дамата няма лява ръка;
    2. Хермелинчето е по - тъмно в сравнение с оригинала;
    3. Роклята на оригинала няма такова фрапантно синьо, каквото дизайнера на Милена стил е цапнал на ръкава.

    Поука: Със сигурност това ще бъде последният гоблен, който е на тази фирма.

    И за да се уверите сами прилагам картинката на Милена стил, започнатия от мен гоблен и оригиналната картинка / на схемата, която TDM13 ми изпрати/.




    Редактирано от daniel4i : 13.01.2010 в 21:29.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •