Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 87
  1. #1

    Подразбиране Разочарование от Милена Стил!!!

    Пуснах подобен пост в темата за измамници и мошенници,но не съм убедена ,че ще я видят достатъчно хора.Та за да няма и други пострадали-пиша и тук!От три месеца шия "Ковачницата" на тази фирма с прехвалените им конци Ариадна.Резултата е умопомрачителен-никакъв контраст,ужасно съчетани цветове!Какво да правя-просто не зная!За сега само съм го скрила в шкафа и не ми се поглежда.Няма нищо,ама нищо общо с всичко,което съм видяла в нета!Не прилича на нищо!Да бях си взела Казанлъшката комплектовка с български конци-по-добре щеше да е. Ами като е бедна палитрата на Ариадна-да не комплектоват големи гоблени с много цветове!Еййй,лакомията за печалба какво ли не прави!Никога по-вече тяхна комплектовка няма да погледна
    Снимката ми е некачевствена!Жалко,че не мога по-добре да го покажа!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране Здравей!

    Предпоследният ми гоблен беше на Милена стил с конци Анхор.От това,което виждам има голяма разлика в цветовете.Аз съм доволна,но съжалявам ,че не купих тяхна комплектовка на Параклиса.Като слепец се блъснах с комплектовка на ЕТ Иванка Иванова,за което много съжалявам.

  3. #3

    Подразбиране

    Нямам представа от комплектовките им с Анхор,но като цяло им нямам доверие.Не мисля,че ще се поколебаят да сложат и друг конец,ако им липсва съответния цвят.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз лично не мога да се оплача.Досега съм шила 4,и резултата е добър

  5. #5

    Подразбиране

    Аз си купих един с пъпетс конци " Благославяща дева " и като го отворих , още в кутията конците се нищеха , няма и да го ушия ,освен ако не ги подменя с други. Сега си купих " Испанка " с МЕЦ и като сравних конците с тези които до сега съм шила на " Казанлъшки гоблен" ,трябва да ви кажа ,че има разлика.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз също съм шила доста гоблени на Милена Стил и не съм имала проблем. Но сега имам След коледа дадох заявка за един гоблен до днес не съм го получила, а е платен предварително на фирмата доставчик ... и знаете ли как се оправдават. След влизането ни в ЕС имало нов начин на написване на фактури ха, ха, ха Просто ужас

  7. #7

    Подразбиране

    Аз съм ушила 3 гоблена на Милена-стил с конци Анхор и съм много доволна. А що се отнася до това колко ми е хартисало - със сигурност от тези 3 могат да се ушият поне още 2.

  8. #8

    Подразбиране

    predi i az byah 6ila tyahna komplektovka s ANCHOR i byah dovolna ...........
    no ot pupets ne sam ... kato vidyah u6ito s dmc SİSİ sega ne mi se iska da ya ka4a na stenata nyama slivane na fona.......tolkova trud da poloji6 sled tova da ne ti se poglejda
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  9. #9

    Подразбиране

    Точно там е целия проблем-огромното разочарование като си погледнеш гоблена.И когато е нещо голямо,за което си вадил очи месеци...
    А това че не артисали конци-никак не ме притеснява.То да стане красиво ,пък ако ще и нищо да няма в излишък!

  10. #10

    Подразбиране

    Това го свърших онзи ден.С комплетовка на Милена стил.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Може ли и аз да се изкажа,надявам се никой да не се обиди от моя коментар,та на въпроса-защо постоянно се оплаквате от някоя фирма,ами не си купувайте от магазините,откакто съм регистрирана тук шия само гоблени със схеми от нета,и ако искате вярвайте но схемите са прекрасни.Като искате да шиете нещо просто пуснете един пост в Заявките и винаги ще се намери някой който ще ви помогне.

    РП.Joly Като ти гледам ушитото до тук,направо ти съчувствам за загубеното време.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    Имах пълно доверие на Милена стил , но нещата им тръгнаха в класически български вариант. Купих Мадона Феручи с прословутите конци Ариадна,т.е. заслужено евтини и отгоре на всичко докупувах около 4 цвята- просто не стигат сантиметри конци !!!! Икономисването от това качество е смехотворно ! За предишни техни комплектовки /не с Ариадна / и купувани по-рано не мога да кажа нищо лошо , но.....

  13. #13

    Подразбиране

    И аз ще кажа като Манка. Вече не купувам от Милена стил, защото се опарих.Преди 3 години си поръчах по пощата два гоблена с конци Котва - Сиси и Вестфалска воденица. Дакато ших Сиси свърших един конец. Взех си каталога на конците Анхор и потърсих цвета, за да си купя номера, който не ми стига. И каква изненада - няма такъв цвят. Сравних още няколко цвята -все в по-светлата гама-нито един не отговаряше на цветовете от каталога. Не знам какво ми бяха набутали. Като цяло гоблена стана хуваб, но вече предпочитам да си комплектовам сама-поне съм сигурна в качеството на конците.
    Иначе имам 5-6 дребосъка на Милена стил, но действително с конци Котва и станаха чудесни.
    Ама покупка на гоблен от фирмата - никога вече.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз съм ушила доста гоблени на Милена стил с пъпец, анхор, а сега и с ариадна - мадона с грозде и трябва да ви кажа, че никак не са лоши. Даже напротив - прекрасни са.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да си кажа и аз думата.Ших един гоблен от списанието на Милена-стил,но конците си ги купих аз, използвах само схемата и стана много сполучлив.След това ми подариха "Пролет на село", но с пъпетс и така се намъчих,че вече не искам и да чуя за тях. Да ви кажа,предпочитам да шия по схема от I-neta, такова разнообразие има !

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •