Показване на 1 до 5 от 5

Тема: dump ru

  1. #1

    Подразбиране dump ru

    Като тършувах из форума , разбрах ,че всички сочите горния линк за сваляне на схеми . Искам да попитам следното : регистрирах се в този сайт , но не ми е ясно как да потърся файл на гоблен и схемите ?

  2. #2

    Подразбиране

    за да теглиш от този дайт, трябва да кликнеш директно върху линка , който ти е даден заедно с гоблена. иначе не зная да има начин да се търсят гоблени. зная , че това ,което е качено , може да се изтегли в рамките на 30 дни от качването му. и не се изисква регистрация. регистрацията мисля ,че е за да качваш по- големи файлове , но не съм много сигурна за второто. дано съм ти била полезна.
    иначе ако ти решиш , ти също можеш да качваш там файлове ,както и на други места -споменати са в интернет ресурси.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз вчера или завчера се регистрирах и ми изписа нещо от рода на това, че имам пространство 100 Мб, но съм сигурна дали беше точно толкова Иначе гоблените, за които са дадени линкове за dump.ru, се дават във форума са качвани там или от потребителите тук, или са давани в руските форуми и от там са сложени тук, аз лично не знам начин да се търсят гоблени направо там, без предварително даден линк

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря Ви много за поясненията , ама нали съм на " ТИ" с технологиите та

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Доста късно я видях тази тема /сигурно и други го знаят/, но има начин за търсене на dump.ru, аз откривам много неща по този начин. Където пише найти пишеш примерно номер на гоблена който търсиш ето така *124* и ти излизат файловете, съдържащи тези цифри.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •