Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 54

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране обичате ли да разшивате

    Аз много мразя и по някога когато съм сгрешила се опитвам ако може да мине номера да не разшивам, но ако е много фрапиращо просто се налага и това е истинско мъчение за мен
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #2

    Подразбиране

    Аз също мразя а и не познавам такъв който обича.По тази пичина винаги проверявам ушитото след всеки ушит конец.Губи се повече време но така избягваш поренето.

  3. #3

    Подразбиране

    най-много греша когато свършвам лист от схемата и така се ядосвам,понякога ако съм сгрешила с светъл цвят,шия върху него....и не се гордея с това
    Make love , not war!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също мразя да разшивам и ако не е фрапиращо не го разшивам.
    Имам си оправдание, че това е грешка, която отличава моят гоблен от всички други и винаги ще си го познавам по това.

  5. #5

    Подразбиране

    В никакъв случай не обичам, но за съжаление понякога се налага.

  6. #6

    Подразбиране

    Много съм любопитна дали ще има някой ,който ще отговори с "ДА".
    Със сигурност ще е друга порода човек.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Така е NIA , това е най - неприятната част , ако се наложи . Доста цигари съм изпушвал в такива моменти
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз също много мразя да разшивам,но когато съм сгрешила го правя

  9. #9

    Smile

    Разшивам с най-голямо удоволствие!... Не, бе, шегичка!... Що за въпрос е това? Има ли изобщо някой, който да обича да разшива?! И на мен ми се е случвало, разбира се! И толкова ме е било яд, че съм изоставяла гоблен за цяла година.

  10. #10

    Подразбиране

    И аз не обичам естествено,но като се наложи...В такива случай винаги си мисля,че много често ми казват че гоблените успокояват.Да докато сбъркаш.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  11. #11

    Подразбиране

    I az neobi4am.
    Kogato majka 6ie i obarka ne6to - dawa na ba6ta mi. No az kak da nakaram mia saprug - neznam?

  12. #12

    Подразбиране

    Понякога когато сгреша и трябва да разшивам направо зарязвам гоблена.Така стана с Воденицата на Буше.

  13. #13

    Подразбиране

    Oshte ne sa mi opravili kirilitsata,no se iskyshih da pisha.Az gledam postoiano da zasicham bodovete.Pone kogato sgresha ne e mnogo,no e yjasno nepriatno

  14. #14

    Подразбиране

    Не обичам да разшивам гоблена си , но на друг човек веднага ще го разшия
    Ако си видя грешката - разшивам и не ми пука.

  15. #15

    Подразбиране

    Винаги броя до припадък и засичам, за това грешките ми са много редки и максимум от 1 символ и изобщо не си правя труда. Много често обаче ми се случва да не уцеля дупчицата на панамата и тогава много късно (едва като го попригладя) си откривам грешката. Направо издивявам , но няма начин да не се разшива. Ако някой знае как се замазва подобна грешка, ще ми утрои производителността на гоблени

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •