Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 54
  1. #16

    Подразбиране

    Понякога когато сгреша и трябва да разшивам направо зарязвам гоблена.Така стана с Воденицата на Буше.

  2. #17

    Подразбиране

    Oshte ne sa mi opravili kirilitsata,no se iskyshih da pisha.Az gledam postoiano da zasicham bodovete.Pone kogato sgresha ne e mnogo,no e yjasno nepriatno

  3. #18

    Подразбиране

    Не обичам да разшивам гоблена си , но на друг човек веднага ще го разшия
    Ако си видя грешката - разшивам и не ми пука.

  4. #19

    Подразбиране

    Винаги броя до припадък и засичам, за това грешките ми са много редки и максимум от 1 символ и изобщо не си правя труда. Много често обаче ми се случва да не уцеля дупчицата на панамата и тогава много късно (едва като го попригладя) си откривам грешката. Направо издивявам , но няма начин да не се разшива. Ако някой знае как се замазва подобна грешка, ще ми утрои производителността на гоблени

  5. #20

    Подразбиране

    Оле какъв въпрос - Обичате ли да разшивате? Аз невярвам че има някои които да обича! То направо си е лудост.

    Търпение да го направиш -да!
    Това зависи от моментното ми състояние но обикновенно като се случи и се въоръжавам с търпение, но ми се е случвало и да продължа така ако не се забелязва много грешката. Примерно като ших Коне на водопой на Вилер обърках два цвята на беля кон - смених им местата и не го разших така си отиде -i го подарих после .
    alunagalia@libero.it



  6. #21

    Подразбиране

    стига бе! затова ли шием-та да разшиваме после.Когато нещо объркам и се наложи да поразшивам като че ли ми издъхва после вдъхновението...с 2 думи-мразя да разшивам!!!!!!!!!

  7. #22

    Smile

    Не обичам да разшивам както всички вас, а и нямам нерви
    Понякога направо с ножичката режа отгоре, че нямам желание да дърпам дупка по дупка с иглата

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galie Виж мнение
    Винаги броя до припадък и засичам, за това грешките ми са много редки и максимум от 1 символ и изобщо не си правя труда. Много често обаче ми се случва да не уцеля дупчицата на панамата и тогава много късно (едва като го попригладя) си откривам грешката. Направо издивявам , но няма начин да не се разшива. Ако някой знае как се замазва подобна грешка, ще ми утрои производителността на гоблени
    А не може ли да повториш още веднъж бодчето,а разшиваш.На мен ми се е случвало един-два пъти и го оправих така.Когато го изгладих,не личеше.

  9. #24

    Подразбиране

    Не винаги разшивам но когато е наложително хващам ножицата.......

  10. #25

    Подразбиране

    Разшивам само когато грешката е фрапираща, иначе ако е едно бодче си го оставям така, особенно ако са близки цветовете, нека да си има нещо лично мое в схемата!

  11. #26

    Подразбиране

    Ама че тема!
    Не обичам да разшивам, да разплитам, а ако се наложи цип на дънки да сменям - да не ми се мярка пред очите тоя дето ще му го ремонтирам...
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #27

    Подразбиране

    Аз също не обичам да разшивам.Стига да не съм сгрешила много и да не е на лице (да го изкарам разногледо) го оставям така и не ми пука.

  13. #28

    Подразбиране

    Когато си открия грешката,хвърлям гоблена за да ми мине яда ,че трябва да раазшивам.И после разшивам,но без желание.

  14. #29

    Подразбиране

    Категорично не!!!!!! Дори зарязах един гоблен заради това, защото разшиването беше доста

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз не обичам да разшивам и честно казано гледам да замажа грешката.Случи ми се два или три пъти и само веднъж разших защото бяха три бода ама ги хванах веднага

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •