Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 54 от 54
  1. #46

    Подразбиране

    Не вярвам някой да обича. Но понякога се налага, за съжаление.

  2. #47

    Подразбиране

    Не обичам да разшивам, но като реша, че някой цвят не е подходящ си налагам да го разшия и да го подменя. Старая се да е на по-малка фигурка. Например ших синигерчетата на Деменсион и долната шишярка стана като едно кафяво петно - въобще не личеше какво е това. След като подмених цвета, резултата беше поразителен, просто си заслужаваше усилията.

  3. #48

    Подразбиране

    Каква тема само!

    ВСИИИЧКИ МРААААЗЯТ ДА РАЗШИИИИВАТ

    Разбира се! Че има ли човек, който цени ръчния труд и полага толкова много усилия да създаде нещо красиво и в същото време да обича да го разваля!

    Иначе самото разшиване като действие не ми е неприятно - ако не се нервя излишно, си разшивам много спокойно засега не ми се е налагало много/.

    Но наистина и аз постоянно проверявам и следя дали не съм объркала.

    И дори да е нещо дребно и незабележимо, винаги предпочитам да си го оправя и да се радвам на добре свършената работа, отколкото все да ме гложди, че не е съвсем наред.
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  4. #49

    Подразбиране

    Казват че шиенето на гоблен действа успокоявящо,но разшиването при мен е точно обратното.Такива нерви ме хващат понякога че побеснявам-особено ако трябва да се разшива много.Заради това едни коне на водопой ми седят завряни в шкафа от доста време,зарязани.

  5. #50

    Подразбиране

    Преди години /когато бяхме млади/ много често мъжа ми разшиваше вместо мен................Е, вече не го прави и ,разбира се ми е много неприятно,особено когато съм направила глупава грешка.

  6. #51

    Подразбиране

    Изпитвам ужас.Особенно ,ако бързам и гоблена ми трябва за подарък.Иначе, го зарязвам и когато се сетя го почвам пак.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Казват че шиенето на гоблен действа успокоявящо,но разшиването при мен е точно обратното.Такива нерви ме хващат понякога че побеснявам-особено ако трябва да се разшива много.
    Ако се пробва в процеса на разшиване да си контактувате с неприятен човек , или ако детето ви е пуснало до дупка музиката - разшиването направо ще се превърне в положителна емоция.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #53

    Подразбиране


    Ако са десетина бода не ми прави впечатление.Иначе директно с "клъчката".
    Но тези операции искрено ги ненавиждам.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #54

    Подразбиране

    Реклама:
    Като не броя разшиването на няколко сгрешени бода,никога няма да забравя едни големи разшивания на св.Георги и Коне на водопой .Там имам по половин чиле разшивано.Не обичам ,но се налага,защото като си се хванал да правиш нещо или го правиш както трябва или въобще не се захващай.А и който не работи ,той не греши

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •