Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 54
  1. #1

    Подразбиране обичате ли да разшивате

    Аз много мразя и по някога когато съм сгрешила се опитвам ако може да мине номера да не разшивам, но ако е много фрапиращо просто се налага и това е истинско мъчение за мен
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #2

    Подразбиране

    Аз също мразя а и не познавам такъв който обича.По тази пичина винаги проверявам ушитото след всеки ушит конец.Губи се повече време но така избягваш поренето.

  3. #3

    Подразбиране

    най-много греша когато свършвам лист от схемата и така се ядосвам,понякога ако съм сгрешила с светъл цвят,шия върху него....и не се гордея с това
    Make love , not war!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също мразя да разшивам и ако не е фрапиращо не го разшивам.
    Имам си оправдание, че това е грешка, която отличава моят гоблен от всички други и винаги ще си го познавам по това.

  5. #5

    Подразбиране

    В никакъв случай не обичам, но за съжаление понякога се налага.

  6. #6

    Подразбиране

    Много съм любопитна дали ще има някой ,който ще отговори с "ДА".
    Със сигурност ще е друга порода човек.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Така е NIA , това е най - неприятната част , ако се наложи . Доста цигари съм изпушвал в такива моменти
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #8

    Подразбиране


    Въпросът ме хвърли в оркестъра!
    Не не обичам, но понякога това се случва и на най - добрите! Когато видя, че съм объркала и се налага да разшивам първо преценявам - ако е някъде по някои дръвчета или храсталаци - т.е. не се забелязва - не разшивам, но винаги поря ако съм объркала лице или елемент, където според мен ще се забележи
    Понякога решавам, че щом аз знам, то непременно ще го забележат и другите и .......
    А що се отнася за иконката в началото на посто - смешно ми е защото това - разшиването - беше една от причините да се запаля да бродирам. Майка ми беше започнала един гоблен и когато някога объркаше нещо ми даваше аз да и го разшивам, за да не е "боли" много. Та аз първо се научих да разшивам гоблени, а след това да ги шия

  9. #9

    Подразбиране

    едва ли някой обича да разшива , но се налага. дано не е толкова често.

  10. #10

    Подразбиране

    аз познавам такъв-мойта свекърва дай да ти разплете,да ти разшие стар цип или копче въпреки че и тя незнае за какво са и но гоблена не бих си дала щото докат се обърна на панамата няма да има нищо разшивам и продължавам,не е приятно но на всеки се случва,ако оставя нещо което само аз знам си казвам че така няма да лови уруки
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    разшиването е кошмар за всеки .Когато си сгрешил задължително съм 100% ЗА

  12. #12

    Подразбиране

    Аз също много мразя да разшивам,но когато съм сгрешила го правя

  13. #13

    Smile

    Разшивам с най-голямо удоволствие!... Не, бе, шегичка!... Що за въпрос е това? Има ли изобщо някой, който да обича да разшива?! И на мен ми се е случвало, разбира се! И толкова ме е било яд, че съм изоставяла гоблен за цяла година.

  14. #14

    Подразбиране

    И аз не обичам естествено,но като се наложи...В такива случай винаги си мисля,че много често ми казват че гоблените успокояват.Да докато сбъркаш.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    I az neobi4am.
    Kogato majka 6ie i obarka ne6to - dawa na ba6ta mi. No az kak da nakaram mia saprug - neznam?

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •