Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Question няма ми емотиконите

    Моля някой да ми обясни защо когато пускам мнение във форума ,чрез "Нов отговор" не ми се появяват малките сладури!!!
    Има само прозорец в който мага да пиша и не е затворен от едната страна???Нямам и бутона more ,за всички емотикони!!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей,
    сега би трябвало да ги виждаш

  3. #3

    Подразбиране

    Проблемът ми е решен!!!


    flame!!!БЛАГОДАРЯ!!!



  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте!Освен,че ми няма емотиконите когато има препратка към гоблен (прикачен файл)при мен не се отваря.Появява се съобщение от форума, че не съм регистрирана или нещо такова.Някой може ли да ми помогне? Трябва ли ми още някаква регистрация?

  5. #5

    Подразбиране

    И моите емотикони ги няма! Досега ме беше чак срам да попитам защото си мисля,че аз нещо немога да се оправя.Пък не съм от вчера във форума.Моля помогнете ми!

  6. #6

    Подразбиране

    и при мен не се появяват. Странно!

  7. #7

    Подразбиране

    Защо не пробвате да отидете на "Контролен панел" (горе в лентичката), от там кликнете на "Лични настройки" и когато ви се отвори новата страница най- най- долу в разделчето "Други настройки" нагласете в полето да е "Разширен интерфейс - пълен WYSIWYG редактор"... Не гарантирам, че така ще стане, но мисля че при viking така се оправи...

  8. #8

    Red face

    Аз пак питам,тъй като никой не ми отговори Защо ми няма емотиконите??????

  9. #9

    Подразбиране

    vania.kaimska, вече би трябвало да ги виждаш и ти .
    Включват се и се изключват от личния профил тук:
    http://www.goblenite.org/profile.php?do=editoptions
    най-долу където е Други настройки - Интерфейс на редактора на съобщения: трябва да е избрано "Стандартен редактор с опции за форматиране".

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте казвам се Ирена и ми е много приятно???

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •