Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране Абитуриентка

    Мили момичета,
    Тази година малката ми дъщеря е абитуриентка.
    Насочва се все към евстравагантни модели, а на мен самата не ми допада варианта да се дадат луди пари за нещо, което ще се облече един път и после ще стои в гардероба. Моля да ми помогнете с модните тенденции и цветове за тазигодина. Предварително ви благодаря.

  2. #2

    Smile

    Сестра ми ще завършва тази година ,ама ние не и се месим,какво си хареса,все пак нейн ще е бала.
    Ами аз завърших преди 3 години и изобщо не съм се интересувала какво е модерно.
    Бях си измислила модела на роклята с която да съм,намерих модиска ,която да я ушие както аз искам ....и бях мн доволна от крайния резултат.
    Цялата ми рокля беше от дантела, цвят злато,дълга с голяма цепка и имаше подплата колкото да скрие белиото

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #3

    Подразбиране

    Аз миналата година минах по този път - и двете ми дъщери бяха абитуриенти(разликата им е една година, но заедно тръгнаха на училище).Роклите ги избирахме от един сватбен салон в Ст. Загора. Голямата ми дъщеря веднага си хареса цвят и модел, но малката .....Плата който избрахме не пристигна от Дубай и трябваше наново да избираме модел, цвят. Добре че отидохме в магазина още януари, та имаше време за избор на нов модел. И двете роклите са дълги, с бюстиета и сега стоят в гардероба От целия тоалет носят само обувките и чантите. Бюстиетата също могат да се носят - но все още не им се е отдал случай Цвета на едната е светло син, но на снимките излиза почти бял и ми омръзна да ме питат дали не съм станала тъща , другата е керемидов цвят. Имаше две близначки с костюми, които могат да носят всеки ден ( наистина практично), но на фона на всички останали деца..... А пък и аз харесвам за бал такива рокли, така че нямахме разногласия, а пък и тати въобще не се месеше

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря за мненията Ви момичета.
    Аз не се изразих правилно за естравагантните модели.
    Например: рокля на която горната част представлява все едно горнище на бански костюм захваната за полата с една тънка лента която минава през пъпа. Ех и аз го обясних но дано сте ме разбрали.
    А пък дъщерями си има коремче ( което не е сигурно да ли ще успее да го свали ) въпреки че е слабичка.
    Поради това ви моля за съдействие.

  5. #5

    Подразбиране

    Абе, какво коремче може да има щом е слабичка Те и моите имаха едни комплекси и мислеха че януари месец е рано за избор на рокля, защото мислели да отслабват Важното е тя да се харесва. А най-добре е ако има такъв модел да го облече, да се види и ако може да се поправи нещо. Ние така избирахме втората рокля - полата от един модел, бюстието от друг, че и шал искахме допълнително. А пък после докато му намерим подходяща брошка за закопчаване

  6. #6

    Подразбиране

    според мен този модел е наистина хубав. разходи се по магазините , все ще намерите подобен модел , за да види как и стои - и тогава ще вземе окончателно решение. иначе е добре да започне да се подготвя по- отрано , за да не се наложи да се притеснява в последния момент.поне аз правя така. успех.

  7. #7

    Подразбиране

    а мислите ли за вариант да сложите под това което прилича на бански някакво финно боди телесен цвят?или черно,каквото там се вързва?
    защо не снимаш и не покажеш ?
    Make love , not war!

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Два модела и от мен:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря Скарлет за сайтовете. Има доста интересни модели.
    Благодаря и на теб blue_bouble за моделите.

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета, помогнете и на мен. Къде в София има магазини за платове, подходящи за абитуриентска рокля? Вашият проблем споходи и нашата фамилия и докато всички се забавляваме, на самата девойка взе да и писва. Помагайте!

  13. #13

    Подразбиране

    imate pravo za drehite. ne e nujno da se davat ludi pari za ne6to,koeto 6te se oble4e vednuj.az bih vi posavetvala da vlezete v google i da tursite drehi na daine fon vurstenberg,galliano,chloe(strahotni marki-az gi prodavam v magazin v greece)malko sa skupi,no v bg ima super 6iva4ki i 6te vi napravqt dobri kopia.modelite sa strahotni,6ik ne mn. pretrypani,no staqvat za vsi4ki sly4ai.ima i stahotni modeli na valentino(i tqh imame v magazina-obojavam go).tursete i vtorite serii na izvestnite marki.te sa po cassuall,no shik

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djidjo56 Виж мнение
    Мили момичета,
    Тази година малката ми дъщеря е абитуриентка.
    Насочва се все към евстравагантни модели, а на мен самата не ми допада варианта да се дадат луди пари за нещо, което ще се облече един път и после ще стои в гардероба. Моля да ми помогнете с модните тенденции и цветове за тазигодина. Предварително ви благодаря.
    imate pravo za drehite. ne e nujno da se davat ludi pari za ne6to,koeto 6te se oble4e vednuj.az bih vi posavetvala da vlezete v google i da tursite drehi na daine fon vurstenberg,galliano,chloe(strahotni marki-az gi prodavam v magazin v greece)malko sa skupi,no v bg ima super 6iva4ki i 6te vi napravqt dobri kopia.modelite sa strahotni,6ik ne mn. pretrypani,no staqvat za vsi4ki sly4ai.ima i stahotni modeli na valentino(i tqh imame v magazina-obojavam go).tursete i vtorite serii na izvestnite marki.te sa po cassuall,no shik

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    А някой може ли да сподели нещо за модата сред мъжките костюми? Моят син също е абитуриент тази години и май също трябва да започваме подготовката.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •