Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране Помощ за небето на Воденицата на Буше

    Трябват ми номерата на трите цвята на небето на Воденицата на Буше,като номерата на конците да са DMC.Много ще съм благодарна на всеки,който може да ми помогне

  2. #2

    Подразбиране

    Ако кажеш и по коя схема шиеш може някой да ти помогне ...

  3. #3

    Подразбиране

    Мисля че мога да помогна ако кажеш коя е комплектовката

  4. #4

    Подразбиране

    Komplektovkata mi e s balgarski mulineta,no iskam da smenia nebeto s DMC,a ima razlika malko v cvetovete estestveno,i za tova me interesuva niakoi ako znae koi sa originalnite nomera na DMC-to

  5. #5

    Подразбиране

    Аз го ших по същият начин.Дано са ти от полза и знаците да съвпадат. Ето:m-543,точката-3756,обърнато v-927 Ако нещо не разбираш кажи Надявам се да съм била полезна

  6. #6

    Подразбиране

    Mnogo ti blagodaria na men edna prodava4ka mi kaza korenno razli4ni nomera po to4no tia mi predloji sinite da sa to4kata-775 i ob.v-800,no na men vse neshto ne mi haresvashe i ne mi se doblijavashe do mulineto,a sega shte probvam i tvoia variant.Oshte vednaj blagodaria

  7. #7

    Подразбиране

    Tova 927 sigurna li si za tozi cviat v edin DMC katalog
    [URL="http://www.goblenite.com/flash/dmc-catalogue/"]
    tova si e napravo sivo ,a za 3756 mnogo mislih mai 775 e po- dobre

  8. #8

    Подразбиране

    сигурна съм за всички цветове,защото на мен ми ги комплектоваха според оригиналната схема.освен това го имам готов и изглежда чудесно ако искаш дай email да ти изпратя снимка на готовия гоблен или можеш да го видиш в www.goblenite.com

  9. #9

    Подразбиране

    Vidiah go,no ve4e sam sigurna v edno,4e vseki si slaga kakvito si iska cvetove,vse pak ti blagodaria za pomoshta

  10. #10

    Подразбиране

    здр.аз пък искам схемата на воденицата на воденицата на буше.lorena1976@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    здравейте аз също искам схемата на воденицата на буше на magidari@abv.bg
    Редактирано от magi-dari : 20.04.2010 в 18:52.

  12. #12

    Подразбиране

    Моите цветове са ДМЦ 800- по-тъмното синьо, 775-по-светлото синьо, 543- беж (крем) и бяло. И аз имах много съмнения, след това издирих оргиналната катрина и тези цветове създават впечатлението, че се доближават до оргинала.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте,

    Отдавна не съм шила и сега ми се иска да си припомня това моя старо хоби. Много ще се радвам,ако някой може да ми изпрати схемата на Воденицата на Буше. Предварително благодаря!

    Хубав ден

  14. #14

    Подразбиране

    Не мисля, че моята схема е добра. Дано се намери някоя добра и четлива. Ако отдавна не си шила, то започни с нещо по-малко. Така ще можеш да си сигурна искаш ли да шиеш или не. Гоблена е много голям и омръзва, особено ако не си супер мотивирана.
    Ако действително искаш схема, то изчакай 1 април и пусни заявка във "заявки април". Момичетата са много добрички и ще откликнат.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Найстина отдавна не съм!Знам, че е голям и се шия дълго във времето, но отдавна искам да го шия.

    Къде трябва да я пусна тази заявка за април? Би ли ме ориентирала?

    Още веднъж благодаря

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •