Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране плетени бански

    Идва лято а аз си търся схемички за бански,някой знае ли къде има?Много ми харесаха
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    И аз съм виждала снимки на разкошни модели. В момента не се сещам къде. Ако ги намеря ще сложа линка тук. Сещам се, че имаше и схеми как точно се изработват. Определено плетените бански са нещо оригинално.

  3. #3

    Подразбиране

    Ще съм ти благодарна,аз открих само един в списание но не е нещо особнно и продължавам да търся
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    A нещо по подробно, като указания няма ли?

  6. #6

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    това открих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране Плетени бански

    Попаднах случайно на тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Схемата на първия бански /белия/ не е много ясна, не може да се вижда хубаво, сега съм решила да го плета този бански на една приятелка, ако някои я има по чиста ще му бъда много благодарна

  11. #11

    Подразбиране

    Аз самата не мога да плета на една кука,но тези плетени бански са върха.Жалко че няма кой да ми оплете един.Давам ви линк,гледайте,избирайте,плетете - на морето по банския ще ви позная

    http://picasaweb.google.com/mvent7/Duplet_kupalniki_2

  12. #12

    Подразбиране

    [QUOTE=sissak;114970]Аз самата не мога да плета на една кука,но тези плетени бански са върха.Жалко че няма кой да ми оплете един.Давам ви линк,гледайте,избирайте,плетете - на морето по банския ще ви позная

    http://picasaweb.google.com/mvent7/Duplet_kupalniki_2
    Супер са! Много са хубави, ако имаш желание ще се научиш лесно е. Аз съм изплела един бански с рибарско тире , по тънко стана хубав бански. Аз сама съм се учила от списания и е много приятно занимание.

  13. #13

    Подразбиране

    На приятеля ми баба му плете много хубаво на една кука и ако я помоля ще ми покаже.Иначе сама да се науча................тц.Но мога да плета синджирче

  14. #14

    Подразбиране

    sissak щом можеш да правиш синджирче, то е същото всичко е синджирчета и наметкии, с една наметка с две и т.н. важното е да имаш желание.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Вече имам желание да се пробвам в декупажа,в рисуването върху дрехи,ако и на една кука се пробвам...................... .Интересно е обаче.Ще взема да навестя бабата

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •