Страница 11 от 15 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 219
  1. #151

    Подразбиране

    Най - големия с какъв размер е ? Моя май е среден , но не съм го виждала още.Чакам доставката след малко
    pet.gr.bg@abv.bg

  2. #152

    Подразбиране

    Ами дм е 32 см.Не е малък.Като дъното на нормална тавичка е!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #153

    Подразбиране

    Може да с еползва веднага след обработката , да. Попива доста олио.

  4. #154

    Подразбиране

    Значи май съм избрала малък - т. е среден размер е . Жената е казала да се налее с олио , да се постави във фурната и да се включи на умерена температура. След като постои 1ч. фурната да се изключи и сача да се остави вътре да изстине.
    pet.gr.bg@abv.bg

  5. #155

    Подразбиране

    Така днес май няма се ползва , защото е във фурната. Та пилешките месца ги правя на тиган , с бекон , гъбки и микс от зеленчуци. Утре ще бъде изпробван с някоя рецепта.
    pet.gr.bg@abv.bg

  6. #156

    Подразбиране

    Значи днес същата рецепта я направих на сача , но понамирисваше или от олиото или ако с нещо е бил обработван след или по време на направата му. Изобщо не пуши , само парата от готвенето. По - късно ще пробвам с пърленки.
    pet.gr.bg@abv.bg

  7. #157

    Подразбиране

    Продължавам с хвалбите. Направих пърленки , рецептата е от нета , но сача пуши много ,отдолу излиза пушек като облаци.Иначе са голяма вкусотия.
    pet.gr.bg@abv.bg

  8. #158

    Подразбиране

    Днес се занимавах със зимнина. Правих мариновани люти печени чушлета и апетитка "Тъщин език"

    Чушлетата не са нищо особено. Във всяко бурканче слагам по 1 ч.л сол и захар, горещите пукани на котлон чушлета , доливам с оцет, затварям и обръщам бурканчетата до като изстинат.

    Апетитка "Тъщин език"

    В голяма тенджера се слага 700 гр доматено пюре, 700 мл вода, 1 чаша олио, 1 чаша захар, 3 с.л сол, 3 с.л оцет, 3кг смлени на месомелачка тиквички, 5 смлени зелени пиперки, 3 смлени лютиви чушки, 100гр счукан чесън. Слага се да заври и се вари 40 мин. След това се разсипва в горещи буркани, затварят се и се обръщат до пълно изстиване.
    Рецептата е от www.kuharka.ru
    Моите коментартии: Изобщо не е лютиво, вкусът на чесън е умерен, леко сладни. Може да се добави малко повече сол, който не харесва сладникавия вкус.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #159

    Подразбиране

    Джема, смятам да направя апетитката "Тъщин език", изглежда вкусна.Имам въпрос.Тъй като си падам по по-киселото, кажи как е на киселина.Мога ли да увелича не само солта, но и оцета?

  10. #160

    Подразбиране

    Да, можеш, щом обичаш по-кисело. Аз вече писах- вкусът е сладникав. Опитвай и добавяй на вкус.

  11. #161

    Подразбиране

    Днес се занимавах с неостаряващо тесто.
    Правих пица калцоне, но още не съм я изпякла, снимки в готов вид по-късно. И от остатъка на тестото направих кифлички сърчица със захар.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #162

    Подразбиране

    Ето пицата е готова.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #163

  14. #164

    Подразбиране

    А сега давай рецептата!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Лелеее DJemma пицата изглежда страхотно
    Мммм вкусотия Огладнях
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

Страница 11 от 15 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •