Страница 2 от 15 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 219
  1. #16

    Подразбиране

    Сладкиш "Хрус-хрус"
    http://www.kuharka.ru/viewtopic.php?...=asc&start=360

    Смесват се 375 гр зърнена закуска с мед и 400 гр печени семки без шлюпки. Разтапят се 200 гр масло и 850 гр лакта бонбони, всичко се обърква много добре и се изсипва в постелена с хартия тавичка. Притиска се леко и се оставя да изстине. Реже се на малки квадрати. Много е сладко, буквално за по една хапка трябва да са парченцата.


  2. #17

    Подразбиране

    За вчерашния ми рожден ден приготвих тортата на Мишел от kuking.ru - "Трюфел". Противно на очакванията ми се оказа лека торта.



  3. #18

    Подразбиране

    И бонбони "Божествени трюфели".

    Разтопяват се 200 гр бял и 200 гр кафяв шоколад, 50 гр масло. Кипва се 150 мл сметана и 1-2 с.л ликьор. Всичко се разбърква до еднородна смес и се охлажда, правят се топчета, които се овалват в какао. Много са вкусни.

  4. #19

    Подразбиране питане

    Джема, миличка, скоро се регистрирах. Искам да видя това което си направила, но немога.Би ли ми помогнала със съвет?
    Живка
    ICQ: 308-124-916

  5. #20

    Подразбиране

    Добре дошла , надявам се да ти хареса при нас. Аз напоследък по-рядко влизам тук, но се надявам нещата скоро да се поправят.
    Ей сега ще поправя линковете, защото наскоро форумите се преместиха и затова не се отварят 1 и 2 част.


    Готово, сега линковете работят и можеш да видиш двете предишни теми. Освен това моите кулинарни "шедьоври" в картинки са тук, ако нещо си харесаш и го няма в темата - пиши за рецептата:
    http://show.7ya.ru/private.aspx?Rubr...ob=0&nopages=1

  6. #21

    Подразбиране впечатлена съм!

    Колко вкусни неща и колко много! Ще прегледам пак предишните рецепти за поничките.Децата много ги обичат.

  7. #22

    Подразбиране

    Джемма, радвам се, че се върна. И то с доста интересни предложения. Кулинарният форум беше пуст без теб.

  8. #23

    Подразбиране

    Здравейте!
    И аз от скоро съм във форума и все още се оглеждам.Тук има за всеки по много.
    Джема , невероятна си , кога успяваш да сътвориш всичко това!!!

  9. #24

    Подразбиране

    Мила Джема,
    с голямо закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! От сърце ти желая здравето, късмета и обичта да изпълват всеки твой ден.
    Извинявам се, че поствам поздрава си в кулинарната ти темичка, но специално за теб една торта - Кошница с цветя


    Благодаря и за последните рецепти. Ще ги пробвам непременно.
    Ще си позволя и едно въпросче да задам, че ми се иска да пробвам Божествените трюфели.
    Как най лесно да разтопя успешно шоколад? Знам, че звучи странно, но колкото пъти съм пробвала досега било за тортата Трюфел или за друга рецепта не се получава. Опитах на котлона на печката на водна баня, а също и в микровълновата обаче като извадя и в сместа се появяват топченца.

  10. #25

    Подразбиране

    Много благодаря за пожеланието и кошницата с цветя.
    Най- лесно ще разтопиш шоколада в микровълновата. За да не става на топченца- не трябва да допускаш да заври. Пускаш го на 20-30 секунди, ако е по-голямо количеството- малко повече. След което бъркаш с лъжичка, докато се уеднакви температурата и се разтопи целия. Ако е необхдимо го пускаш на още няколко секунди. Но дори и да стане на топчета, пак може да се поправи, разтопяваш отново като прибавиш малко течна сметана (с по-висока масленост). Аз от микровълновата съм доволна, става по-бързо , отколкото на водна баня.

  11. #26

    Подразбиране

    Честита баба Марта на всички и най-вече на теб Джема. Дано да ни зарадваш с нещо вкусно за празника. Пожелавам ти здраве, успехи в попрището ти и успешни вкусотийки.
    Живка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ICQ: 308-124-916

  12. #27

    Подразбиране

    Честита Баба Марта на всички , макар и на патерица.
    Днес имам рожденик- малкия ми син. Но ще празнуваме утре.

  13. #28

    Подразбиране

    Да ти е жив и здрав рожденника !!!

    Да слуша много и да расте умен и красив за радост на всички ви !!!


  14. #29

    Подразбиране

    Много благодаря. Сега се боря с една торта- кораб. Да видим как ще я докарам.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето го днешният празник. Това е за децата, рожденика е в средата :



    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 15 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •