Страница 4 от 15 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 219
  1. #46

    Подразбиране

    Честито!Малко ти завиждам,благородно,и чакам нови рецепти и снимки.

  2. #47

    Подразбиране

    Веднага докладвам. Заредила съм прилично фурната с отложен старт. Всеки момент трябва да се включи и към 7и 15 да се изключи с готови 2 ястия и десерт. Това е защото пробвам функцията готвене на 3 нива. Да видим какво ще се получи.

  3. #48

    Подразбиране

    Джема,чакаме резултата с нетърпение.Всъщност сигурна съм,че всичко се е получило перфектно.
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  4. #49

    Подразбиране

    джема , давай резултата.

  5. #50

    Подразбиране

    Момичета,за първи път ползвам фурна с вентилатор. Еми не съм открила топлата вода, обаче ще кажа- направо е супеееер. Много съм доволна. Значи на първото ниво изпякох кексчета, които станаха по-равни отвсякога и се надигнаха толкова много и равномерно. НЯмам думи. На второто ниво изпякох пиле с гъби и топено сирене, а на третото- свинско с лук и картофи. Последното беше само 4 порции и го изядохме за вечеря. Ето снимки пиленцето и кексчето:


  6. #51

    Подразбиране

    Кексчета

    1 коф. кисело мляко, 1 ч.л сода, 1 чаша захар, 1/2 чаша олио, 3 с.л какао, 2 чаши брашно. Всичко се разбърква, изсипва се във формички и се пече. Вече изпечените кексчета се поливат отгоре със следния шоколадов сос:
    1/2 пак масло, 2 с.л какао, 3 с.л вода, 2 с.л захар. Всичко се слага на котлона да заври.

  7. #52

    Подразбиране

    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  8. #53

    Подразбиране

    Честито !
    Много ти е хубава кухнята.
    Чакаме нови вълшебства от теб!

  9. #54

    Подразбиране

    Честита кухня, Джема! Със здраве да си я ползваш и да ни радваш с нови вкуснотии.

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране

    Предполагам, миризмите не се смесват при печене? Интересно.

  12. #57

    Подразбиране

    Да, не се смесват. Бях чела за това, но докато не го пробвах- не вярвах.

  13. #58

    Подразбиране

    Хлебчета

    Не помня от къде съм взела рецептата, ако някой си я познае- да се обади. Цитирам думите на автора:

    2 яйца
    200 мл пр.мляко
    о-о 650 г брашно
    1 ч. л. захар
    1 ? ч. л. сол
    80 г масло, разтопено
    2 ч. л. суха мая
    1 жълтък или 4 с. л. пр.мляко за намазване (по желание)

    От всички продукти замесете тесто, ударете в масата няколко пъти и оформете о-о 20тина хлебчета. Подредете ги в намазана с масло тава, дори и да са наблизо не е проблем, покрийте ги и оставете да втасат. Намажете и печете в загрята на 220° С фурна за 15-18 минути. Извадете и охладете на решетка, след това ако са залепнали ги разделете.
    Тестото може да се замразява.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    Браво ,кухнята е страхотна.Пожелавам много творчески успехи в нея .И естествено поне част от тях да споделиш с нас.А за печката /за избора /те поздравявам.Имам такава/ с вент. де/ отдавна и съм много доволна.Успех

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Навсякъде чета за фурни с вентилатор, но така и не разбрах каква точно му е функцията. Може ли някой да обясни?

Страница 4 от 15 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •