Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 181
  1. #46

    Подразбиране

    sladka hapka,ще пробвам като намаля количеството на маята и ще видим какво ще се получи

  2. #47

    Подразбиране

    Трябва да ви благодаря за оказаното съдействие и ви черпя с по едно виртуално .В крайна сметка след ен на брой опити, успях да извадя качествен продукт Джема, разковничето е наистина в по-късата програма.С нея се изпече без да хлътва .За вкуса да не говорим ,вече никой не ме подиграва в къщи .Много съм доволна от придобивката ,въпреки затрудненията ,които имах.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Хляба изглежда супер, а знам че е разкошен и на вкус. :wink: Поздравления

  4. #49

    Подразбиране

    Момичета, бихте ли си погледнали машинките и да ми кажете после колко е максималната им мощност. Интересува ме времето за една програма за месене+втасване и времето за една пълна програма (най-често използваната).

  5. #50

    Подразбиране

    Браво ! Страхотен хляб е станал! Продължавай в същия дух и ще видиш, че не само няма да ти се смеят , ами и ще те молят пак да им направиш домашно хлебче. Моята в момента меси, пробвам една нова за мен рецепта с доматено тесто, като стане ще пусна снимка .Само,ч е ще го пека във фурната-искам да изпробвам новата си силиконова форма слънчоглед.

    alys,моята е много икономична- само 450 вата,ама е и по-скъпа от всеобщо разпространените 189 лв.

  6. #51

    Подразбиране

    Джемма, а колко за времето на програмите какво ще кажеш? Нека е скъпа, но после да е икономична.

  7. #52

    Подразбиране

    Джемма,като е тръгнало на въпроси,да попитам може ли да се приготвя диетичен хляб,защото само заради тази причина още не съм си купила хлебопекарна.

  8. #53

    Подразбиране

    Скарлет, веднъж попаднах на промоция в Била на няколко вида брашна, влкючително диетичин и бяха опекли два вида хляб и козунак. Това значи за мене, че можеш да си печеш хляб, според своите вкусови нужди.

  9. #54

    Подразбиране

    Моята е 600w ,като хляба, който пуснах тук, беше готов за 2ч.и 40мин.Има една програма за 1ч. 30мин.,но все още не съм я пробвала .Има програма за пълнозърнест хляб ,като я изпробвам ще соделя тук впечатленията си .Дано да не са изказани през сълзи

  10. #55

    Подразбиране

    Най- дългата ми програма е 3 часа и 55 мин за хляб от смесено брашно.
    Може да се пече диетичен. Имам следните програми:
    1 Основна- 500 гр хляб-3.13 ч
    750 гр хляб- 3.18 ч
    1000 гр хляб- 3.25 ч

    1.Основна - бърза 500 гр - 2.12 ч
    750 гр- 2.17
    1000 гр- 2.24ч

    2.Бял хляб- 500 гр-3.30 ч
    760 гр-3.32 ч
    1000 гр 3.35 ч

    2. Бял хляб -бърза 500 гр-2.30 ч
    750 гр-2.32 ч
    1000 гр- 2.35 ч

    3.Пълнозърнест хляб 500 гр -3.43 ч
    750 гр- 3.45 ч
    1000 гр - 3.48 ч

    3.Пълнозърнест хляб-бърза 500 гр-2.28 ч
    750 гр- 2.30 ч
    1000 гр- 2.33 ч

    4.Козунак -500 гр 3.17 ч
    750 гр-3.22 ч
    1000 гр-3.27 ч

    5.Кратка програма 750 гр -0.58 ч

    6.Кратка програма 1000 гр-0.58 ч

    7.Кекс-1.43 ч

    8. Хляб от смесено брашно 3.55 ч

    9. Тесто с мая -1.30 ч

    10.Тесто рохкаво- 2.00ч

    11.Мармалад-1.05 ч

    12.Изпичане- 1.00ч

    Много съм доволна от машината. Не съм ползвала никога 3, 8 и 10 програма.

  11. #56

    Подразбиране

    Имам питане
    Някой пробвал ли е да пече кейк в хлебопекарната на програмата "печене"?

    В един сайт четох, че ако машината няма специална програма за кейк, по-добре да не с еопитваме да правим такова нещо. Само че ако си разбия продуктите с миксера (защоно с тия перки няма да стане,това е ясно), дали няма във формата да се изпече добре? Чудя се, че понякога една фурна не ми стига...(не че много готвя, ами за няколко часа бързам да направя сто манджи, и това ще ми дойде добре...)

  12. #57

    Подразбиране

    Джемма, направо ме засрами с отговора си - много благодаря, направо няма да смея друг път да питам . Е, ще питам де, даже още сега. Остана да кажеш марката, стига да е от БГ, иначе няма смисъл. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

  13. #58

    Подразбиране

    Severin е, купихме я от Технополис преди почти 2 год.От наблюденията, които имам в Техномаркет и Технополис няма голям избор, Моята като я вземахме имаше Мулинекс, Северин и Панасоник. Мулинекса беше малка 500 и 750 гр хляб. За 4 членно семейство ми се видя непрактична и неикономична. Панасоника беше просто върха- пълен автомат т.е не чакаш сигнала, за да добавиш допълнителните продукти, а ги слагаш в отделно отделение още като зареждаш машината, а тя умницата сама си ги взема като и трябват. Ама струваше 400 лв Затова си купихме Северин. Нямам никакви оплаквания за 2 год(почти де, няма още).Супер машинка с една бъркалка. Меси чудесни теста, просто идеални.Откакто я имам нищо на ръка не меся, даже тесто за сладки(калпазанка такава).Ама айде стига, че ония от Технополиса трябва да ми платят процент за рекламата. Но аз винаги така горещо я препоръчвам на всичките си познати, защото за мен това най добрата ми инвестиция в кухненски уреди, за разлика от някои други, които не ползвам или ползвам много рядко ( а хлебопекарната всеки ден, че и по 2 пъти понякога).В един руски сайт четох как една жена се оплакваше от покупката на хлебопечка стояла и прахолясвала в кухнята. :? как така, тя луда ли е? Дори да не пека хляб понякога, за тесто си я ползвам просто редовно. Н ка, или вечер като се прибереш от работа те чака топло хлябче.

  14. #59

    Подразбиране

    Е, аз Северин мога да си купя и от друг магазин, важното е да си похвалила машината . Това е единствената марка, която съм запомнила, но не знаех дали е добра. Не знам кога ще си купя двете запланувани неща - хлебопечка и кухненски робот, но ще бъде и това...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес пробвах рецептата на Джема за козунак Панетоне.Да ви кажа ,че просто така хубаво ухаеше ,когата започна да се пече...всички в къщи по уханието бяхме привлечени край печката .Всичко се получи добре ,но не мога да разбера ,защо остана една трета от казанчето не запълнено ?Ето и как изглежда
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •