Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Подразбиране

    Ей момчета, вие сте като едни неспокойни духове, вечно обновяващи и променящи,вечно търсещи нещо! Поздравявам ви за това,но помислете малко за мен и такива като мен,много често ни поставяте в стресови ситуации Не съм много наясно,но сега сигурно ли е влизането във форума,няма ли да блокира често,както се случваше до сега? Надявам се да е така. И накрая едно пожелание- продължавайте със същия ентусиазъм, по-добре да има развитие,отколкото застой.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #17

    Подразбиране

    Това със регистрацията на домейна е чудесно - но можеше да предупредите за профилактиката и пренасочването с едно съобщение. Така щяха да се спестят доста нерви и усилия.
    Успех на новия домейн!!!!

  3. #18

    Подразбиране

    Браво момичета и мочета! С пожелания за повече посещения с това "окончание" org, за да може повече хора с лудостта "гоблени" да намират и черпят от вашето море

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте,
    Много се извиняваме, че не предупредихме за промените.

    Сайтът беше спрян, защото е натоварвал твърде много процесора на сървъра. Трябваше да се действа на момента. Затова решихме да разделим сайта и форума. Форумът си остана на същия сървър, но под друго име. А сайтът беше прехвърлен на друг сървър. Екипът отговарящ за поддръжката (в това число и аз ) прекара една безсънна нощ Сигурно си нямате представа колко файлове сте качили и колко информация трябваше да се прехвърли Но се радваме, че всичко приключи успешно. Има още малко не чак толкова важни неща за донагласяне.

    Ако се наложи да се правят някакви промени в бъдеще и има достатъчно време да Ви информираме, Ви давамe дума, че ще го правим навреме

  5. #20

    Подразбиране

    Динко, имаме си представа /поне аз/ и още как. Наложи ми се да потърся няколко гоблена и трябваше да преровя няколко от темите в безплатни от първата до последната страница и о, ужас,някои теми вече са прехвърлили 100 стр. Огромна е работата,която сте свършили и за това заслужавате освен почерпка и едно огромно БЛАГОДАРЯ. Ще си позволя от името на всички нас да ни извините,ако сте почувствали някакви упреци.Мисля,че те са по-скоро препоръки,което пък показва колко много се нуждаем от този форум и как ни липсва, па макар и за 1-2 дни.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #21

    Подразбиране

    Хиляди благодарности на тези ,които работят,за да имаме този форум.Изказа ни понякога е такъв,но нямаме упреци към администраторите.Напротив,благодарни сме към техния труд.Благодарим ви от сърце!

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте!
    Бях изпаднала в тих ужас тези два дни, но сега съм спокойна, че отново Ви има.
    Браво на всички, които са се трудили неуморно през тези два дни и БЛАГОДАРЯ!

  8. #23

    Подразбиране

    Здравейте! При мен си остана този проблем през пощата не мога да вляза във форума! Иначе браво! Страхотна работа!

  9. #24

    Подразбиране

    Здравейте! Момичета вярвайте ми разболях се тези 2 дни.Днес бях решила да се свързвам с администраторите .Добре че вече всичко е наред.

  10. #25

    Подразбиране

    Поздравления за новия адрес! Аз все още не мога да прикача никакво изображение, а виждам, че някои от съфорумците успяват и искам да попитам на какво се дължи това и трябва ли аз да направя нещо, за да се промени

  11. #26

    Подразбиране

    Вече и аз разбрах какво става,обещавам да бъда търпелива!Радвам се ,че ви има

  12. #27

    Подразбиране

    Поздравявам ви за промяната!
    Тази профилактика се отрази много благотворно на гоблена ми! Като го завърша се надявам лесно да прикача и картинка!

  13. #28

    Подразбиране

    Поздравления момчета за добрата работа.

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на всички за работата,която са свършили.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •