Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 27
  1. #1

    Подразбиране Премахване на E-mail адресите от подписите

    Здравейте,

    Имаме две предложения към Вас.

    За да се поизчистят малко форумите, би било добре тези потребители, които са си сложили E-mail адреса в подписа да го махнат. Във всяко мнение най-отдолу има един ред с бутончета. Едно от тях е "мейл", което върши същата работа
    Специално за форума "Безплатни схеми", както и за някои други
    Когато имате допитване или молба към някой пак няма нужда да споменавате E-mail адреса си, в случай че не е различен от този посочен при регистрацията.
    Още по-добър вариант е да използвате системата за Лични съобщения

    Приятна вечер
    Екипът на Гоблените.com

  2. #2

    Подразбиране

    Предложението е супер

    Аз също изкам да помоля потребителите да използват ЛС за съобщения които не касаят останалите

  3. #3

    Подразбиране

    Не знам какъв е проблема при мен, но аз не мога да изпращам ЛС. пробвах 3-4 пъти към разли4ни потребители, но нестава.

  4. #4

    Подразбиране

    И аз съм за ЛС.Мисля че така ще бъде по прегледно.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също съм за лично съобщение ,защото понякога четем само едно и също "прати и на мене......",поне аз ако искам нещо от някой му пращам ЛС,никой досега не ми е отказал схемата ако я има.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Това за личните съобщения май трябва да влезе в правилата на форума, защото невсякъде е пълно само с "прати това и онова" Искам като видя на екрана, че има нещо ново по темата да не се разочаровам като я отворя и видя поредното искане за изпращане на нещо.

  8. #8

    Подразбиране

    Има го това правило в правилата точка 5
    Май не сме ги прочели много внимателно :wink:

  9. #9

    Подразбиране

    Исках да кажа, че може би трябва по-подробно да се обясни кои са лични съобщения. Знам, че е хубаво правилата да са в телеграмен и ясен стил, но май се налагат уточнения. Измислете нещо.

  10. #10

    Подразбиране

    и аз съм за личното съобщение

  11. #11

    Подразбиране

    Е какво да измислят. Ние сме тези, които трябва да спазваме правилата, а хората са си ги написали ясно.
    Може при влизане във форума да излиза ! ВАЖНО, където да се помолят потребителите размяната на схеми да става само чрез лично съобщение или нещо подобно. Обикновено като се регистрира нов потребител бе трябвало да се прочетат правилата, преди да се започне с разглеждане на форума, ама май много малко хора го правят.

  12. #12

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна!Въобще не е интересно,когато влезеш в някой форум да четеш само "прати ми,изпратих ти"

  13. #13

    Подразбиране Премахване на е-майл

    Уж всички сме съгласни но............ Да се надяваме поне за в бъдеще ще спазваме всички това правило :? Рени
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  14. #14

    Подразбиране

    Вижте,при регистрация на всеки се предлага да прочете правилата,ако не ще си изпати като не ги спазва...а и все пак те са стандартни общо взето и не мисля че трябва всеки път като се регистрирам някъде трябва да ги чета...въпроса опира до желание...има си общоприети правила и човек ги научава когато започне да прекарва малко повече време из форумите :wink:

    Иначе и аз съм ЗА PM-ите,защото освен нещата които казахте,е по-лесно и за човека,който изпраща... когато са разхвърляни из 5-6 теми желаещите за определени схеми е много по-възможно да се пропусне някой,докато като всеки прати ЛС се получава нещо като списък с желаещите като всеки си е казал коя схема иска...за мен лично така е наистина много по-лесно...

  15. #15

    Подразбиране съгласна

    Реклама:
    съгласна съм,че трябва да се спазват правилата.че този ,който не ги спазва да бъде наказан.нека това се отнася за абсолютно всички.
    katya ivanova

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •