Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 74

Тема: Макреме

  1. #46

    Подразбиране

    Вече си направих този шал.Много ми харесва,а и не е нищо сложно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    Здравейте, аз не разбирам нищо от макреме, но попаднах на едно списание за макреме в мултиплай и се сетих, че във форума има такава тема. Давам линк за албума - отворен е и всеки може да го разгледа: http://colecaoderevistas.multiply.com/photos/album/25
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 00.jpg‎ (5.2 KB, 674 показвания)

  3. #48

    Wink

    Цитат Първоначално написано от pikele Виж мнение
    Вече си направих този шал.Много ми харесва,а и не е нищо сложно
    миличка я обясни по подробно как направи този готин шал.от два цвята прежда ли го направи.Хайде моля те казвай,че много ми хареса!

  4. #49

    Подразбиране Здравейте,поздравления

    Най-после попаднах на съмишленик.Аз правя бижута като използвам макрамето./Виж www.tvorec-bg.com/.Най-новата техника,която овладявам
    е плъстенето на вълна-стават страхотни бижута.По отношение на макрамето
    посетете изложбата в полския културен център/намира се на халите,
    ул.Веслец мисля,че номерът е 12.Продължава до 18 септември.Бях изумена
    като я видях.Очаквам мнението Ви.

  5. #50

    Smile Здравейте

    Този линк който си дала май не работи.Друг можеш ли да дадеш. Много искам да ги видя...Моля те !!!

  6. #51

  7. #52

    Подразбиране

    Тези възли как се правят.Как се накланя мотива в една или друга посока???Просто е уникално.

  8. #53

    Подразбиране възли и обеци

    Възлите трябва да се видят,с удоволствие ще покажа.Колкото до обеците-
    и те не са трудни,но трябва да имаш игла и да се види.Насреща съм,стига да
    има желаещи.В момента качвам нови неща в сайта при бижутата,но не съм стигнала до плъстените.Сега съм на плетени.Сигурно утре ще качвам от вълна,имам и други модели и ще ги видиш.Откъде си?Защото, ако си от София можем да се видим и да ти покажа някои техники.
    Доскоро

  9. #54

    Smile

    Доста време е минало от последния коментар,но тъй като макрамето едругото ми хоби ,ще покажа нещо и тук.Знаеш ли,може да се намерят съмишленици



  10. #55

    Thumbs up

    Браво на тези сръчни ръчички ... . Нямам думи .Как съумявате да правите тези неща.Само желание от опит ви казвам,че не стига. Трябва и да те влече и да го искаш . Така ли е?
    Още веднъж Браво .Продължавайте в този дух.
    Аз направих само това :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Винаги съм обичала да правя нещо с ръцете си,но не и да вървя по утъпкани пътеки.Затова непрекъснато търся нещо ново и се опитвам да намеря хора които го правят.Рядко успявам за съжаление.Сега съм на тема мартеници.



    И една "големичка'
    За да ти е ясно отвън трябва да ти е светло отвътре!

  12. #57

    Подразбиране

    Искрено благодаря!Повечето неща са направени със спираловиден възел.Различните форми се получаваткато се сменя наклона на водещия конец.Повече време ми е отнело ровенето в интернет за да намеря обяснение как се прави отколкото самата изработка.След повече от две години сега вече като видя снимката ми е ясно откъде да започна и какво точно да правя,но в началото всичко беше налучкване и учене по метода на опита и грешката.
    За да ти е ясно отвън трябва да ти е светло отвътре!

  13. #58

    Подразбиране кокиче

    Най-новото!
    За да ти е ясно отвън трябва да ти е светло отвътре!

  14. #59
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Една моя приятелка се занимава с това хоби, ако искаш да разменяш опит с нея ми пиши на лични за до ти пратя данните и.

  15. #60

    Thumbs up

    Реклама:
    gali_na_sko Страхотно кокиченце.Във възторг съм.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •