Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 72

Тема: Anchor

  1. #1

    Подразбиране Anchor

    :? Останах като гръмната когато започнах да пера гоблена и синьото пусна. До сега на нито едни гоблен не ми се е случвало.........Номерът на конеца е 147 и 149 не зная точно кой пусна защото има и от двата :? Мислех че е недопустимо за конци Anchor :?

  2. #2

    Подразбиране

    Леле сигурно умираш от яд. Шила съм само 1 гоблен с Anchor, но нямах никакви проблеми. Наистина съжалявам

  3. #3

    Подразбиране

    Milly, да не са ти пробутали някакви фалшиви. Аз съм шила с Anchor и не съм имала проблеми. Не помня дали съм бродира точно с някои от тези номера, ще трябва да проверя.
    Боядиса ли ти гоблена?

  4. #4

    Подразбиране Re: Anchor

    И какво стана с гоблена????
    Много неприятно, но дали не е подменен конеца, знам ли...

  5. #5

    Подразбиране

    И аз мисля,че са ти побългарили гоблена.На мен досега единствено Puppets са ми пускали боja.Mylli, най-искрено ти съчуствам

  6. #6

    Подразбиране

    Значи хубавото е че винаги ги пера във течаща вода и няма последици, а относно подмяната - невъзможно.Сама си ги купих всичките конци :?

  7. #7

    Подразбиране

    Не ми се вярва да е побългарен Анхор, макар че всичко може да се очаква вече :? Иначе, казвали са ми че имало рекламации към Анхор. Фирмата имала проблеми с качеството. Аз съм купувала в Германия, не в България, и са ми попадали чилета с 5 нишки вместо 6. Сега като чета че ти е пуснал боя, това е още един случай за негативна статистика.

    Направо минавай на ДМC.

  8. #8

    Подразбиране

    Имам около 10 гоблена ушити с анхор и до сега не съм имала проблем. При мен пусна бълг.конец - зелено, но всичко се изпра и нямаше негативни последици.

  9. #9

    Подразбиране

    Леле тъкмо мислех да започвам едни гобленчета, които са с конци Anchor, а аз както си ги пера в легенче ..... неминуемо щеше да има последици.
    Ще си обърна номерата в конци на DMC

  10. #10

    Подразбиране Re: Anchor

    Цитат Първоначално написано от mylli
    :? Останах като гръмната когато започнах да пера гоблена и синьото пусна. До сега на нито едни гоблен не ми се е случвало.........Номерът на конеца е 147 и 149 не зная точно кой пусна защото има и от двата :? Мислех че е недопустимо за конци Anchor :?
    Milli, аз също мисля, че е невъзможно. В лаборатория са Anchor са прани от 60 до 90 градуса и не са мръднали - лично исках да се уверя.

    А що се отнася до DMC - по-странен продукт от този не съм срещала. В Гърция и Македония се продава DMC, произвеждано в Гърция; в България - такова, което не било предназначено за Европейския съюз и внос от Дубай + слуховете, че се произвежда в България-Казанлък; във Франция произвеждат нещо, което пък има съвършенно друг етикет... Всеки произвежда DMC и по този начин в USA можете да си го купите за $0.16, а в Германия - за 1.20 Euro.

    За мен поне произходът на Анхор е 100% сигурен. И знам, че се пере с гореща вода :+)

  11. #11

    Подразбиране

    Конците ДМЦ само се опаковат в Гърция,но не се произвеждат.То и на опаковката си пише опаковано в Гърция,не произведено.За Анкор не знам ,не съм ги поглеждала.И цената им е както и в България само,че в евро.Варира от 75 цента нагоре,зависи от магазина.
    Не мисля,че цената в една или друга държава е гаранция за качество,просто производителите се нагаждат към съответния стандарт
    Става въпрос за Европа

  12. #12

    Подразбиране

    В Гърция е публична тайна, че DMC мулинетата се произвеждат от Музакис... А на опаковката си пише, че е произведено във Франция... Не говоря за качество - казвам, че са ми странни :+) При рекламация - към кого ще се обърнеш?

  13. #13

    Подразбиране

    И все пак werty разговора не е за DMC а за Анхор, той е виновникът на темата Ето ти като специалист, защо според теб е станало така с пускане на боя щом (цитирам) произхода е 100% сигурен, тестовете са минали перфектно, и няма нищо странно в този продукт.

  14. #14

    Подразбиране

    Хм.. не знам.. мога само да гадая.
    Нека да приемем, че сме 100% сигурни, че това е Анхор; че е пран с мек сапун при ... при каква температура? Анхор препоръчват над 60 градуса. И Анхор е пуснал. Вземаме етикетчетата, носим/пращаме ги на Коутс и питаме "Защо?". Те изпращат номера на Coats GmbH, които имат мостра от всяка партида. Те си правят тестовете и те отговарят на въпроса.
    А ако някой друг, освен Coats GmbH произвежда/е произвел Anchor... надявам се, че не е така...

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    werty,в Гърция публични тайни няма,всичко си е явно за развлечение и радост на народаДа,Музакис ги опакова,то това си пише и на етикета.
    А защо Анкор е пуснал е очевидно,просто тази партида не е била проверена чрез почти сваряване)

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •