Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 72

Тема: Anchor

  1. #46

    Подразбиране Re: спешно търся помощ

    Цитат Първоначално написано от s_la
    ... и ако трябва да се преобразуват ДМС ,кои да предпочета Анхор или Пъпетс. И двата вида са на Коатс, кои са по добри според Вас?
    Зависи какво ще шиеш. Конците са с различни качествени и ценови характеристики. Освен това Анхор са 472 цвята, а Пъпетс - 272. Не помня DMC колко бяха, но и те са около 470.

  2. #47

    Подразбиране

    Благодаря много за отзивчивостта. Ще шия Благославящият Христос на Солария . Искам да сменя конците от финансова гледна точка. Имам и още един проблем - тези номера дадени в легендата - 5282 и 5284 , ги няма в каталозите на ДМС и Анхор . Моля ви кажете ми какви конци са това?

    Някой преобразувал ли е конци по тези таблици? При мен се получи разлика в номерата от двата вида таблици.
    Благодаря много на Nana . С този линк много лесно става. Мога ли да му се доверя напълно.

  3. #48

    Подразбиране

    Ако се съмняваш в някой цвят и нямаш мостри в магазина поискай ДМС цвета който имаш и конвертирания цвят /Анхор или друг / и просто ги сравни. Цените на ДМС и Анхор са еднакви поне тук.
    Линка, който съм дала досега не ме е подвеждал, но винаги има първи път.
    5284 и 5282 са лъскави нещо като ламе - златисти /златно блестящи/.

  4. #49

    Подразбиране

    Ако мотивът ти е финансов - тогава Пъпетс. Но само внимателно с телесните цветове. После да се похвалиш :+)

  5. #50

    Подразбиране

    Благодаря . Ще оставя телесните цветове ДМС , а другите ще заменя.

  6. #51

    Подразбиране

    Не знам дали някой писа за случая когато срещу един цвят се дават два или три кореспондиращи, от друг производител.

    Това се прави когато няма цвят, който напълно или достатъчно да съответства на онзи, който желаем да заместим.

    В такива случаи аз поне съм избирала не да предпочета едното или другото, а да взема по една нишка от двата цвята и да шия с "мартеница". Поне в случаите, когато съм го правила, така е било най-подходящо. Иначе цветът се е явявял доста различен от цялостана гама на бродерията.

  7. #52

    Подразбиране

    Здравейте мили гобленарки !!! Много ми е нужен каталог с конците на Анхор. Може ли някой да ми каже от къде мога да си го купя? Ще ви бъда безкрайно благодарна.

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ves_si75 Виж мнение
    Здравейте мили гобленарки !!! Много ми е нужен каталог с конците на Анхор. Може ли някой да ми каже от къде мога да си го купя? Ще ви бъда безкрайно благодарна.
    Официален представител на Анхор за България са Коутс най -добре се обърни към тях http://www.coatsbulgaria.bg/
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ves_si75 Виж мнение
    Здравейте мили гобленарки !!! Много ми е нужен каталог с конците на Анхор. Може ли някой да ми каже от къде мога да си го купя? Ще ви бъда безкрайно благодарна.
    Не знам дали ще ти помогне ,но попаднах на това http://www.rukodelie.com.ua/show_cat...&prodtypeid=37
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  10. #55

    Подразбиране анхор

    yonka Благодаря ти !

  11. #56

    Подразбиране

    Аз искам да попитам откъде мога да си купа конците на COATS PUPPETS?

  12. #57

    Подразбиране

    защо не мога да разглеждам схемите на гоблените

  13. #58

    Подразбиране

    Моля за информация!
    Трябва ми един номер Anchor, с който да си заместя DMC, което вече не се произвежда - къде в София мога да намеря такива конци
    ckokalanova@gmail.com
    skype: cecka_kokalanova

  14. #59

    Подразбиране

    Конци Анхор ще намериш в магазина на бул.Христо Ботев.Фирма" Шехерезада"
    Има и на други места зависи къде живееш и къде ще ти е по удобно.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    koki58 Кажи кои номер Anchor търсиш,утре ще ходя в кварталното магазинче и ще ти взема ако има. Ще ти пиша на ЛС ако го има

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •