Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 72 от 72

Тема: Anchor

  1. #61

    Подразбиране

    Здравейте, в сайта на Коутс е публикуван новия каталог на конците Анхор. линк

  2. #62

    Подразбиране

    Има ли разлика между конците Анхор произведени в Германия и тези произведени в Пакистан? Доколкото знам собственикът на фабриките е един и същ.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  3. #63

    Подразбиране

    Сега конците Анхор се внасят от Унгария.
    Не намирам разлика в качеството а са и по- евтини от ДМС
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  4. #64

    Подразбиране

    Интересуват ме тези от Пакистан, защото има оферти на ибей 315 броя за около 100 лв с доставката, но не зная добро ли е качеството.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #65

    Подразбиране

    Имам пакистански Анкор, късат се и са малко по-бледи от индийските със същия номер.

  6. #66

    Подразбиране

    Moge li niakoi da mi pomogne? Nemoga da opredelia na koi nomer DMC otgovaria - Anchor 856 /Grass Green/

  7. #67

    Подразбиране

    В таблицата за Анхор 856 и 855 е даден 370 ДМЦ / md mustard /.Не зная дали това ще ти помогне

  8. #68

    Подразбиране

    Blagodaria varshi mi rabota, zashtoto v goblena niama 855.

  9. #69

    Подразбиране

    Kakva e cenanata na koncite Anchor v Burgas i ako moje da mi kajete adres na magazin, v koito moga da si kupq. Blagodarq.

  10. #70

    Подразбиране

    В Бургас цялата номерация на Anchor можеш да намериш в магазинчето на Слав.Намира се в пресечката на ул."Фердинандова" и "Цар Калоян".Мисля,че струват към 0,95 ст.Магазинът е много добре зареден и Слав е много мила и отзивчива.

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    Реклама:
    В неделя мисля,че почиват.Можеш да откриеш Слав чрез форума и да я питаш на ЛС.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •