Резултати от анкета: Кой е най-използвания от Вас чат?

Гласували
119. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Icq

    22 18.49%
  • Skype

    90 75.63%
  • Yahoo! Messenger

    3 2.52%
  • MSN Messenger

    4 3.36%
  • mIrc

    0 0%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 43 от 43
  1. #31

    Подразбиране

    Аз също ползвам само СКАЙП-а, дори днес говорих с братовчедка ми ,която живее в Германия.Така не губим връзка помежду си и емоцията е приятна да чуеш някой, който е на стотици километри разстояние
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #32

    Подразбиране

    О-паа нещо прекалих
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #33

    Подразбиране

    Гласувах за скайп тъй като ми харесва много повече и го използвам малко по-често.Много по-удобно се говори с него не е нужно по сто пъти да натискаш и задържаш мишката и има по сладки и повече на брой емоции удобни при писане.Но доста често общувам и чрез ICQ тъй като мои близки пък предпочитат него.

  4. #34

    Подразбиране

    Скайп.Достатъчен ми е.

  5. #35

  6. #36

  7. #37

    Подразбиране

    Аз имам само Скайп, но откакто минах на по-новата версия, почти не влизам. Никак не ми харесва - направо ми убива желанието да чатя, а дори и наистина да има подобрения на звук и картина, за мен това няма значение, защото не говоря по Скайп (интернетът е твърде бавен...)
    Но напоследък така или иначе не ми остава много време и желание за чат

  8. #38

    Подразбиране

    Аз затова си върнах стария скайп

  9. #39

    Подразбиране

    Аз съм за скайп.Синът ми е в Австралия и така подържаме връзка ,като си говорим безплатно.

  10. #40

    Подразбиране

    Аз съм от по-старата генерация компютърни потребители и си използвам доброто старо ICQ. За Skype - имам го инсталиран, но го използвам само в краен случай, ако на човека отсреща не му се пише. Още повече, че работех дълго време в офис с много хора в една стая и не беше удобно да говоря, така че беше все едно дали ще пиша по Skype или по ICQ.
    MSN ми се налагаше да ползвам служебно, но не съм му фен.
    За mIRC - и през това минах, но в края на 90-те
    Само Yahoo! Messenger не съм използвала.

  11. #41

    Подразбиране

    Аз използвам ICQ само за определен човек,най вече защото рядко се засичаме в нета и всеки пише когато е свободен.Докато на Skype трябва задължително и двете страни да са онлаин.

  12. #42

    Подразбиране

    Скайп, по - бързо се ориентирам.Другите не ми са познати ,а и децата ни са на скайп.Хем говориш,хем може и да се видиш.

  13. #43

    Подразбиране ...

    Реклама:
    СКАЙП - това е най-доброто или поне засега....
    Иначе преди ползвах и ICQ, но го поизоставих...

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •