Показване на 1 до 15 от 154

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    блазе ви за такива мъже
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #2

    Подразбиране

    Моя съпруг ме подкрепя изцяло в моето хоби- радва се на него, колкото и аз! Говоря спокойно с него за гоблени, показвам му различни неща, разглежда, интересува се, макар че не шие. Никога не ми е отказал нищо, свързано с гоблените, било то конци, гоблен или нещо друго! Възхищава се на моите творения искрено! Радвам се, че е така положително настроен към моето хоби, защото така и аз се чувствам щастлива и спокойна, когато шия или когато трябва да си купя някакви материали за шиене или готов комлект гоблен!
    Благодарна съм, че ме подкрепя в моето хоби! Заслужава много

    viking, не се притеснявай! Твоята половинка ще свикне с времето и може би ще промени своето отношение! Хората малко или много се променят с времето и годините, нали живота ни прави по-мъдри...
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Да споделя и аз - мъжът ми не само ме подкрепя,но бих казала,че и е активен участник в създаването на гоблените. Не ,той не шие,дори незнае иглата как се вдява , но той ми разпечатва схемите,купува ми конците и панамата /с "рейсова" заповед , разбира се/. Дори в някои случаи избира сам рамките,ака не сме двамата заедно. Има добър вкус и изцяло му се доверявам. А и няма как да е другояче след толкова години съвместен живот. Дори не ми се сърди,когато понякога не съм сготвила бързайки да ушия нещо спешно. Прави си сандвичи, дори и на мен.
    Само не ми завиждайте де!...
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •