Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Показване на 151 до 154 от 154
  1. #151

    Подразбиране

    Моят няма никакво отношение към хобито ми. Нито е против, нито е за. Баща ми казва, че това е празно занимание, а свекърва ми веднъж тръгна да си бърше потта с една моя покривка, която бродирах.
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  2. #152

    Подразбиране

    Мога да кажа,че никак не ми се пречка,напротив.Все се фъчка пред приятели какво съм сътворила..Не,че е кой знае колко много.Винаги участва в избора на гоблен,който да започна и следи с интерес развитието.
    eхooooooooooooooo

  3. #153

    Подразбиране

    Здравей те на всички, и аз да се похваля с моята половинка. Той е безкрайно щастлив, че шия, винаги двамата избираме, какво да шия без значение колко струва гоблена. Даже успях да го зарибя да шие и в момента е единственото ни водно конче в групата на пеперудите . Даже ми отмъкна изпод носа един гоблен и почна той да го шие . Да ви кажа само сме за завиждане- седим си двамата(когато не е на работа) сутрин и си шием ли шием с кафето . Пожелавам на всеки да усети такова щастие

  4. #154

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят съпруг уважава и харесва хобито ми. Заедно избираме голените, които ще шия, рамката, мястото, на което ще седи ушития вече гоблен. Пък и като седна да шия, не го закачам за нищо. И компа му е свободен, и дистанционното...Зарибих една приятелка с гоблените, а отскоро и свекърва ми.

Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •